banner461

Uçhisar ve Çat Belediye Başkanlarından Kardelen Kolejine Ziyaret

Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan ve Çat Belediye Başkanı Kamil Duru Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan’ı ziyaret etti.

banner503
Uçhisar ve Çat Belediye Başkanlarından Kardelen Kolejine Ziyaret
09 Temmuz 2014 Çarşamba 12:12

banner143
banner134

 BELEDİYE BAŞKANLARINDAN KARDELEN KOLEJİ’NE ZİYARET

Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan ve Çat Belediye Başkanı Kamil Duru Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan’ı ziyaret etti.

Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan ve Çat Belediye Başkanı Kamil Duru Özel Kardelen Koleji’ni ziyaret etti. Ziyarette konuşan Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, ‘’ Hepinizin bildiği üzere 30 Mart 2014 seçimlerinde Uçhisar Belediye Başkanlığı görevine seçildim. Seçilmemden sonra ise Özel Kardelen Koleji Ailesi olarak Genel Müdürümüz Ali Kaplan bizleri ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunmuştu. Bizlerde bugün Kardelen Koleji’ni iadeyi ziyarette bulunarak kendilerine teşekkür ediyoruz. Ayrıca 2014 eğitim öğretim yılında Özel Kardelen Koleji’nin elde etmiş olduğu başarıları yakından takip etme imkânımız oldu. LYS’de ve TEOG sınavlarında Nevşehir’de büyük başarılara imza atan Özel Kardelen Koleji’ni tebrik ediyorum’’ diye konuştu.

Çat Belediye Başkanı Kamil Duru ise Özel Kardelen Koleji Ailesine iadeyi ziyarette bulunduklarını söyledi. Duru, ‘’ Nevşehir’in en köklü Özel Eğitim Kurumu olan Özel Kardelen Koleji’nin elde etmiş olduğu başarıları yakından takip ediyoruz. Kardelen Koleji Ailesini bugüne kadar elde etmiş oldukları sayısız başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Bizlere bugüne kadar desteklerini esirgemeyen Özel Kardelen Koleji ailesine de teşekkür ediyorum’’ dedi.

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan ise ziyaretlerinden dolayı Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan’a ve Çat Belediye Başkanı Kamil Duru’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Kaplan, ‘’ Özel Kardelen Koleji ailesi olarak bizleri ziyaretlerinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Kardelen Koleji olarak Nevşehir’de gerek LYS’de gerek TEOG’da elde etmiş olduğumuz başarılar ortada. Bizler Nevşehir’in her yıl olduğu gibi bu yılda başarı çıtasını yukarılara taşıdığımız için son derece mutluyuz. Son olarak LYS Puan ortalamasına göe Nevşehir’de özel okullar arasında İl Birincisi olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz. Ben yeniden Uçhisar Belediye Başkanımız Ali Karaaslan’a ve Çat Belediye Başkanımız Kamil Duru’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum’’ dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.