banner461
banner195

Uçhisar’da Kanalazisyon ve Çevre Yolu Çalışmaları Sürüyor

Nevşehir Merkeze bağlı Uçhisar beldesinde bir yandan yeni kanalizasyon hattı çalışmaları başlatılırken, diğer yandan da çevre yolu bağlantısının kurulması konusunda yol çalışmaları sürdürülüyor.

 Uçhisar’da Kanalazisyon ve Çevre Yolu Çalışmaları Sürüyor
28 Nisan 2014 Pazartesi 19:35

banner143
banner134

 Uçhisar’da Kanalazisyon ve Çevre Yolu Çalışmaları Sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Uçhisar beldesinde bir yandan yeni kanalizasyon hattı çalışmaları başlatılırken, diğer yandan da çevre yolu bağlantısının kurulması konusunda yol çalışmaları sürdürülüyor.

2014 Yılında bu iki çalışmaya ağırlık verileceğini belirten Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, belediye bütçenin imkan verdiği ölçüde yatırım yapacaklarını, Kanalizasyon ve yol çalışmalarının yanında sosyal içerikli etkinliklerin ve turizmin yörede daha etkin yapılabilmesine yönelik çalışmaların da süreceğine işaret etti.

Uçhisar Belediye Başkanı Karaaslan, “Uçhisar belediyesi olarak mevcut bütçemizin imkan verdiği iki önemli proje üzerinde duracağız. Bunlardan biri yeni kanalizasyon çalışması diğeri de çevre yolu düzenlemesi. Kanalizasyon için yer teslimini yaptık. Çevre yolu düzenleme çalışmamızda asfalt kaldırma çalışmamızı başlattık. Tefsiye çalışmalarımızda son aşamaya geldi. Uçhisar’ımıza yakışır bir şekilde yol düzenlemesi yapacağız. Zemine taş kaplama yapacağız. Bu çalışmalarımızın yanında Uçhisar belediyesi olarak sosyal içerikli çalışmalarımıza da bu yıl ağırlık vereceğiz. Bizim en büyük önem verdiğimiz konulardan biri de turizm. Turizm konusunda 2014 yılı içerisinde önemli adımlar atacağız. Yöremize gelen turist sayısının artırılması konusunda yeni projelerimi hayata geçireceğimiz bir yıl olacak bu yıl” diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ali - 4 yıl önce
ali başkan, osman süslü nün hazırladığı ve parasını bloke ettiği bu iki işle seneyi bitireceğinizi söylemişsiniz. süslüye dua edin yoksa başka hiçbir iş yapamazdınız. utanın bari parası ve herşeyi hazır edilmiş bu işleri hazırlayanlara teşekkür edin.
Avatar
ceymis bond - 4 yıl önce
hani süslü bütün paraları harcamıştı?
Avatar
ali - 4 yıl önce
ali başkan, osman süslü nün hazırladığı ve parasını bloke ettiği bu iki işle seneyi bitireceğinizi söylemişsiniz. süslüye dua edin yoksa başka hiçbir iş yapamazdınız. utanın bari parası ve herşeyi hazır edilmiş bu işleri hazırlayanlara teşekkür edin.
Avatar
Uçhisarlı - 4 yıl önce
arkadaşlar alibeyin konuşmalarını dinlediniz demi? bende oradaydım ve bende dinledim.seçimlerde alibeyin yanında bulundumda bakın gözünüzü ve kulağınızı aynızamanda dörrrtt açın.
osman süslü kasada para bırakmadı t.c. zirat bnk.şb. de sadece 9,000 tl.var tahsilatta ise 14.000 tl.o da 28 mattan 04 nisan a kadar biriken paradır. bunları bir ayırt edelim.
bırakılan para ise şu: tahsisli para, bu para belediyenin nevşehir ziratt bnk şb.deki değil bu hangi bakanlıktan geldi ise o bakanlığa bağlı müdürlüğün hesabında bekler takii belediye ne iş için o parayı yardım olarak istemişse ve o sözü edilen işi bitirdiğini belgelediği ve fotoğrafladığı an o para belediye hesabına geçer tahsisili para bu demek. eğer bilmiyorsanızda alibeyin dediklerini de damdan pecedende anlamyın . heç birşey bilmiyorsanız (tahsisisli) yardım nedemek açın sözlüğe bakın araştırın valilikten öğrenin kendi kendinize yorum yapmayın. bu yazıdan sona devamını da yazacağımm okuyun
Avatar
Uçhisarlı - 4 yıl önce
osman paramı bırakmış!!!!!!!!!!!!!!!
kasaptan et yediyin biz ödeyelim lemi? eti kim yemiş? etçut alan denen kişi fakirlere dağıtılmış bunu söyler. la belediyede bu gelenek önceden beri vardıda haberimizmi yoktu. yediniz yediniz kudurdunuz.
kömür işi noldu? remzi -şenel-hüseyin bir telefon 1 ton kömür eee
utanınla utanın vicdansızlar.kabeye yüzz sürdünüz.kıyamettee o yüzleriniz yere sürürnsünnnnnnnn.
baklava pasteneci gelmiş para der belediyeyeee
kazandık deyipde nasıl olsa akp den aday oldum deyipde satma baklava yersen çıkarrr allahh çıkaracakkk
bıraktığınız belediye buuu utanınlla utanınnn
varoll alibeyy vee alibeyi reis yapan bu konuda önderlik eden 3-5 kişiye teşekkürlerrrr
Avatar
uçhisarlı - 4 yıl önce
uçhisarda kanalazisyon ve çevre yolu çalışmaları osman baskan yaptı ne üzerine alınıyon sahipleniyon hemen
Avatar
Halk - 4 yıl önce @ali
arkadaşlarım osmanı aliyi bırakın bir kenara artık alibey başkan suan için yapılacak işlere odaklanalım o yemiş bu yemiş yeter artık benim görüşüm geleceğimize bakalım
Avatar
uçhisarlı - 4 yıl önce
bedava otöbüse biniyodunuz zam geliyor kaveye gelip arabanı bedava parkediyodun şimdi paralı su tahsilatını 3 ay ödemeyip geciktiren hacı amcam avukatlık oluyor iş yeri ruhsat istiyor bin bit türlü bahaneynen verilmiyorr biz hala köpek barınagıynan ugraşalım madıraynan ugraşalım hayvan işini bir burakın memleket işsiz kaynıyooo iş imkanı saglıyacak yerler açın osman başkan borçlandırmış ama yinede uçhisara bişeyler katmış bir başkandır size sesleniyorum para yok diyene kadar osman başkan gibi borcunan yap bişeylerde öbür seçime yüzünüz olsun bari parayla oy satın almaya benzemezzz belediye işi...