banner461
banner195

Uçhisar’ımız Yatırımcısını Mahcup Etmedi

Nevşehir merkeze bağlı Uçhisar beldesinin Ak Partili Belediye Başkanı Osman Süslü, Uçhisar’ın kendisine yatırım yapanı mahcup etmediğini söyledi.

Uçhisar’ımız Yatırımcısını Mahcup Etmedi
07 Şubat 2014 Cuma 10:42

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkeze bağlı Uçhisar beldesinin Ak Partili Belediye Başkanı Osman Süslü, Uçhisar’ın kendisine yatırım yapanı mahcup etmediğini söyledi.

Kapadokya bölgesinin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Uçhisar beldesinin son 5 yıllık süreçte yapılan yatırımlarla bölge ve ülke turizmine daha etkin bir hizmet verir hale geldiğini ifade eden Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü, turizm alanında katıldıkları fuarların da önemli ölçüde faydasını gördüklerini belirtti.

Eski Uçhisar olarak adlandırılan tarihi alandaki eski evlerin restore edilmesi ve turizme kazandırılmasıyla birlikte önümüzdeki yıllarda Uçhisar kasabasının turizm alanında önemli gelişmeler kaydedeceğini söyleyen Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü, 540 dolayındaki eski evin bulunduğu alanda restore izninin verilmesi için çalışmaların sürdüğünü de sözlerine ekledi.

Kapadokya bölgesinin en önemli turistik tesislerinin Uçhisar beldesinde yer aldığına değinen Başkan Süslü, geçtiğimiz yıllarda Uçhisar kasabasında yer alan ve Türkiye’nin en önemli turistik tesisleri arasında gösterilen 3 turistik tesisin de bölge turizmine önemli katma değer sağladığının altını çizdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ucasarlı - 4 yıl önce
sayın osman bey kimseyi mahçup etmedik diyorsun iyi güzel hoşda 2009 mart seçim öncesi sana destek veren arkadaşların nerde? şimdi hangi kulvardalar seni neden terketdiler niye terketdiler ben onlarla hep konuştum iyi öğrendim kardeş sen baştan onları yanıltın ve o insanlar şimdi bize karşı mahçup oldular sen onları mahçup ettin.bizi çok yanıltı diyorlar.değişti diyorlar istersen gel onlarla ve senle bir yerde oturup seni neden terkettiklerini yanında konuşalım.cesaretin yüreğin varsa bakk neler anlatacaklar
Avatar
UÇHİSAR - 4 yıl önce
uçhisar bu işe sadece sasırıyor.
Avatar
EL İNSAF - 4 yıl önce
yaptiklariyla uçhisar belediye başkanina lütfen sorarmisiniz... bu kadar mağrurlanma niçin örneğin ev yapılacak arsalarin tam ortasina doğal dokuyu her şeyiyle bozan bir hali saha yapildi. hiç uzaktan görmedimi. orasini kiraya verdiler, allah rizasi için birgün gidip orada neler oluyor, bir baksınlar. etraf bira kutulari dolu, insanlar oradan geçmeye korkuyor. etrafındaki oturanlar ise geceleri tedirgin yatiyorlar. bu bir örnek. bunun gibi neler, neler var. bu işbilmişcilik el insaf beyler....
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce @Ucasarlı
cesaretten bahsetmişsin senin cesaretin varsa önce ismini yaz bakalım.
Avatar
cesaret - 4 yıl önce
cesaretimde var kayyerimde yani insanlık adına ne gerekiyorsa herşey var.adiliğim yok şerefsizliğim yok hırsıszlığım hayınlığım yok ne isem oyum ben senin başkanın gelsin dereyemi gelir atölyeyemi gelir hangi cehenmeme gelir bizlerde geliriz bakalım haaaa sende gel gerçeklere osman beyin eski doslarından öğren bakk onla gelirsinya giderken onnla gitmezsin şunuda senn iyi bil bizim hz.mevlana nın dediği gibi ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol uslubunu taşıyanların yanındayız hakla bereber haşa allahı kandıranların insanları hayalkırıklığına uğratanların yanında değiliz
Avatar
Uçhisar - 4 yıl önce
sorum var arkadaşlar osman süslüye;
taşeron işçi alım ihalesi vardı ahmet tekdirin muhasiplik zamanında sabah saat:08,00 da ihale var diye hizmet alımı ihalesine ilgili firmayı baş vuru yapmasına rağmen ihaleye almadılar katılamazsın sen dediler.adam valiliğe il idare kuruluna şikayettte bulundu ve o iheleyi belediye iptal etmek zorunda kaldı şikayet karşısında. neden böyle bir işe giriştiniz açıklayınız.
Avatar
halka rağman - 4 yıl önce
beyler yorumlarınız okudum.osman belediye başkanı ile o zamanın muhasibi bize herşeyi hodri meydan proğramı yapalım anlat sınlar o iptal olunan ihaleleri ve benzer olayları , yapılacak olan açık oturuma vatandaşucasarlı(cesaretin varsa ismini yaz deyen kişide katıldın hatta proğramn direktörü olsunn
Avatar
EL İNSAF - 4 yıl önce
allah aşkina ne yatirimi, yapildiki... yatirim bir yerin gelişmesi ve her yönden ileri gitmesidir. böyle bir gelişimemi olduda bizmi göremedik. yaptık diyorsunuz... belediye binasini sağlik bakanliğindan sizmi aldiniz. yapacağız dediğiniz çok amaçli lise nerde. bunun gibi bir çok örnek verebilirim. sizin yatirim dediğiniz herhalde hali saha anlaşilan. yönetimi savunan kardeşlerim biraz gerçekleri görerek konuşun. ben herkesle demokratik ortamda uçhisarimizin kalkinip, gelişmesi için tartişmaya hazirim. haydi buyurun... uçhisar sloğanla değil, akilli yatirimlarla gelişir ve kalkınır.