banner461
banner195

UCLG-MEWA Genel Sekreteri Duman, Ünver’i tebrik etti

Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı(UCLG-MEWA) Genel Sekreteri Mehmet Duman, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e Belediye Başkanlığına yeniden seçilmesi nedeniyle bir kutlama mesajı gönderdi.

UCLG-MEWA Genel Sekreteri Duman, Ünver’i tebrik etti
16 Nisan 2014 Çarşamba 10:53

banner143
banner134

 UCLG-MEWA GENEL SEKRETERİ DUMAN, ÜNVER’İ TEBRİK ETTİ

Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı(UCLG-MEWA) Genel Sekreteri Mehmet Duman, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e  Belediye Başkanlığına yeniden seçilmesi nedeniyle bir kutlama mesajı gönderdi.

Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı(UCLG-MEWA) Genel Sekreteri Mehmet Duman, UCLG-MEWA Konsey üyeliği görevini de sürdüren Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e gönderdiği kutlama mesajında, UCLG-MEWA ve şahsı adına,  halkın teveccühünü  kazanarak yeniden Belediye Başkanlığına seçilmesinden dolayı tebrik etti.

 Duman mesajında şunları kaydetti; “Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı(UCLG-MEWA) ve şahsım adına, halkın teveccühünü kazanarak Nevşehir Belediye Başkanı seçilmenizden ötürü sizi tebrik eder, yerel seçimlerin ülkemizde yerel demokrasinin gelişmesi için vesile olmasını dilerim.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.