banner461
banner195

Ücretli Sosyal Çalışmacı Görevlendirilecek

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından ücret karşılığı Sosyal Çalışmacı Statüsünde çocuk ifadelerinin alınmasında görevlendirme yapılacak.

 Ücretli Sosyal Çalışmacı Görevlendirilecek
26 Haziran 2014 Perşembe 17:40

banner143
banner134

 Ücretli Sosyal Çalışmacı Görevlendirilecek

NEVŞEHİR(MHA) Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından ücret karşılığı Sosyal  Çalışmacı Statüsünde çocuk ifadelerinin alınmasında görevlendirme yapılacak.

Görev almak isteyen ilimiz merkezinde ikamet eden  rehber öğretmenlerin bir dilekçe ile bağlı bulundukları okul ve kurumlara 30 Haziran 2014 tarihine kadar müracaat etmeleri, okul ve kurum müdürlüklerinin de 02 Temmuz 2014 tarihine kadar alınan  müracaatları İl Milli Eğitim Müdürlüğüne göndermeleri istendi.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sosyal calismaci - 4 yıl önce
Acaba ogretmenler nasil sosyal calismaci olacaklar cok merak ediyorum o zaman bende onlarin derslerine gireyim artik son noktadayiz..
Avatar
sosyal hizmet uzmanı - 4 yıl önce
gerçekten gelinen son noktadayız. öğretmen, sosyolog, psikolog, sosyal hizmet uzmanı (sosyal çalışmacı) farklı meslek elemanları olup birbirleriyle etkileşim olan meslek gruplarıdır. bizler çakıl taşı değiliz birbirimizin yerini dolduramayız. bu insanların hepsi 4 yıl üniversite okuyup meslek sahibi oldular unutmayın....
Avatar
Kaldırılması Lazım - 4 yıl önce
bu haberi milli eğitim müdürlüğü yanlış bir şekilde yayınlamış ve bugün sabah itibariyle sitesinden kaldırdı, acilen sizinde kaldırmanız gerekiyor çünkü sosyal çalışmacı olarak rehber öğretmen görevlendirilemez sosyal çalışmacı bir meslek adıdır ve başka bir meslek mensubu bir görevlendirme ile başka bir mesleği icra edemez lütfen haberiniz kaldırın!!!