banner461
banner195

Uğur Akgüller Nevşehir İl Özel İdare genel sekreteri oldu

Nevşehir İl Özel İdare genel sekreteri Abdulkadir Tatar’ın emekli olmasının ardından Genel Sekreter yardımcılığı görevini yürüten Ürgüp’lü Uğur Akgüller İl Özel İdaresine VEKALETEN genel sekreter olarak atandı.

Uğur Akgüller Nevşehir İl Özel İdare genel sekreteri oldu
28 Mart 2014 Cuma 11:23

banner143
banner134

 Nevşehir İl Özel İdare genel sekreteri Abdulkadir Tatar’ın emekli olmasının ardından Genel Sekreter yardımcılığı görevini yürüten Ürgüp’lü Uğur Akgüller İl Özel İdaresine VEKALETEN genel sekreter olarak atandı.

Hemşehrimiz Akgüller’e FİB Haber yönetimi olarak yeni görevinde başarılarının devamını dileriz.


UĞUR AKGÜLLER KİMDİR

1970 Yılında Ürgüp’te doğdu. İlkokulu Mustafapaşa’ da , ortaokul ve liseyi İvriz Öğretmen okulunda okudu. Yüksek öğrenimini Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Bölümünde tamamladı.

Kısa bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra Mustafapaşa Belediyesi, Ortahisar Belediyesi fen imar işleri görevlerinde bulunduktan sonra Nevşehir İl Özel İdaresinde Yol Şube Müdürlüğü, Köydes Koordinatörlüğü, İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü, Genel Sekreter Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Bu görevler esnasında Nevşehir- Ürgüp Bölünmüş yol yapımı Başmühendisliği ve Ürgüp- Avanos yolu proje ve yapım işleri, Kozaklı Jeotermal su dağıtım projesi reenjeksiyon hattı yapımı işleri görev yaptığı önemli projelerden bazılarıdır.

 Kapadokya Turizm Altyapı Hizmet Birliği kuruluşunda aktif görev yapmış olup halen Birlik Teknik İşler Müdürlüğü, Nevşehir Acıgöl Organize Sanayi Bölgesi Mütevelli Heyeti Üyeliği, Kültür Varlıklarını Koruma Kurulu temsilci üyeliği görevlerini de yürütmektedir.

Bir dönem Ürgüp Meslek Lisesi Restorasyon Bölümünde ve Nevşehir Üniversitesi H. Ahmet TOKSÖZ Meslek Yüksek Okulu İnşaat Bölümünde Öğretim Görevlisi olarak ders vermiştir.

 

Evli ve 2 çocuk babası olup İyi dercede İngilizce ve orta dercede Fransızca bilmektedir. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
deli vehbi - 4 yıl önce
partimizin hasan ünverden sonra yaptığı en iyi iş senin atanman, vekillerimize çok teşekkür ederiz
Avatar
Buğrahan YILMAZ - 4 yıl önce
hayırlı uğurlu olsun.
Avatar
Recep kılıç - 4 yıl önce
sayın genel sekreterim (hemşehrim) hayırlı uğurlu olsun allah yar yardımcın olsun amin.
Avatar
turgut çakır - 4 yıl önce
memleketimizin güzide temiz insanlarından birisi.allah muaffak etsin hayırlı olsun uğur abi.
Avatar
kızılelma - 4 yıl önce
uğur bey kardeşim hayırlı olsun yakışmış elin adamı olana kadar hemşerimiz olsun ergün kunduracı gibi yanında dürüst ak partili çalışkan biri var birlikte çalışın
Avatar
mesaj - 4 yıl önce
hayırlı olsun partimize tam uygun sensin partimize yakışan birisin tatarın felsefesi seninle devam edebilir ak partili vekil ve yöneticilere teşekkür seni başımıza atadıkları için
Avatar
kim - 4 yıl önce
uğur bey seni kimse tutamaz artık belediye başkanlığı vekillik gidersin inşaallah ak partimiz yanlış yapmaz seni seçtiğine göre bir bildiği vardır
Avatar
Sessiz Arslan - 4 yıl önce
hayırlı olsun , gerçek memleket sevdalısı yolun açık olsun.