banner461
banner195

Uğur Işılak Nevşehir'de Dombıra Dillerde

Ünlü sanatçı dillerden düşmeyen şarkılarıyla halkın sevgilisi Uğur Işılak,bu akşam saatlerinde Nevşehir e geldi...Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver tüm Nevşehir halkını Uğur Işılak Konserine davet etti.

08 Mart 2014 Cumartesi 23:00

banner143
banner134

Ünver Tüm Nevşehir Halkını Uğur Işılak Konserine Davet Etti
 Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver 9 Mart Pazar akşamı saat 19.00’da Damat İbrahim paşa Spor salonunda düzenlenecek olan Uğur Işılak konserine davet etti. Ünver, ‘’ AK Parti olarak düzenlemiş olduğumuz Uğur Işılak konserine tüm Nevşehir halkımızı bekliyoruz. Umut ediyorum ki konsere katılan tüm hemşerilerimiz unutulmaz bir akşam geçireceklerdir’’ diye konuştu.Öte yandan AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı Damat İbrahim Paşa Spor salonunda son hazırlıklarını yapıyor. Salonu baştan aşağı süsleyen AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı konser gününün kusursuz geçmesi için gece yarısına kadar çalıştı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
1995 UĞUR IŞILAK NE DİYOR - 4 yıl önce
inanç ile umut ettik yarına/ ak gelecek her karanın yerine/ zaman gebe her şey burun buruna/ son damlalar taşacak/ herkes buna şaşacak/ geliyoruz korkusuz/ şu maskeler düşecek
Avatar
Mustafa Alkan - 4 yıl önce
uğur işılağın eskiden ülkücü olduğunu söyleyip veryansın edenlere sesleniyorum. bir de şunu sorun kendinize niye mhp de vazgeçti. sadece uğur işılak değil binlercesi biri de ben. gerçekten vatanını milletini seven hakiki milliyetçiler chp gibi tarih boyunca inanlara darbe vurmuş bir partinin kuyruğuna takılan bir parti ile ülkücülerin işi olamaz. eğer hala mhp diyorsa demekki ülkücülükten vazgeçmiştir. bir zamanlar ülkücülere eli kanlı katil diyenlerle nasıl birlikte hareket edilir anlamıyorum. bahçelinin bir kez olsun kılıçtaroğlunu eleştirdiğini duyan var mı. olamaz çünkü hedefleri aynı. üniversite kapılarında başı örtülü bacılarımın ürtüsünü yırtanları milletvekili yapan bir parti ile nasıl ortak hareket edilir anlamıyorum.
Avatar
ülkücü nevşehir - 4 yıl önce
ülküdaşlar bu proğrama gelmese salon boş kalır
Avatar
Dombra - 4 yıl önce
arkadaşlar oraya yiğit ozan yazmışlar ama dombra şarkısının asıl sahibi arslanbek sultanbekovla canlı yayınla tartışırken kendisinin saray ozanı olduğunu ve dombra şarkısını çalarak izinsiz kullandığını belirtmiştir. ayrıca bu ışılak denen adam "neşet ertaş ozan değildir olsa olsa mahalli sanatçıdır" diyerek neşet ertaşı aşağılama cüretinde dahi bulunmuştur. bunları bilin de öyle dinleyin bu adamı.
Avatar
Reis - 4 yıl önce
bırak ugur ışılakı başbakanıda getirseler nevşehiri alamazlar artık
Avatar
gelme - 4 yıl önce
Daha adam akilli bir solanumuz yok !
Avatar
öz nevşehirli - 4 yıl önce
inadına varol nevşehir...mhp ....
Avatar
hakan ipek - 4 yıl önce
zözünden ve davadan dönen yigit ozan olmaz bir ozan arif ozan**************