banner461
banner195

Uğur MHP' yi Kucakladı

Milliyetçi Hareket Partisi'nden aday adayı olmak için görevinden istifa etmesine kesin gözüyle bakılan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, son bir aydır MHP tabanı ile kucaklaşmayı başaran ve samimiyet uyandıran tek aday.

Uğur MHP' yi Kucakladı
06 Şubat 2015 Cuma 16:00

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi'nden aday adayı olmak için görevinden istifa etmesine kesin gözüyle bakılan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, son bir aydır MHP tabanı ile kucaklaşmayı başaran ve samimiyet uyandıran tek aday.

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Teşkilatı'nı ziyaret ettikten sonra besmele ile yola çıktığını ifade eden Mustafa Uğur, Milliyetçi Hareket Partisi Ürgüp, Gülşehir, Derinkuyu, Acıgöl, Kozaklı, Hacıbektaş, Avanos ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek parti tabanında heyecan yaratan bir aday oldu. İlçe teşkilatlarınca büyük bir heyecan ile karşılanan Mustafa Uğur'un parti tabanından büyük bir destek aldığı hiç şüphesiz.

MHP'li belediye başkanlarını da bir bir ziyaret ettikten sonra Nevşehir Ülkü Ocakları'nı ziyaret eden Mustafa Uğur, Nevşehir'de görev yapmış eski ocak başkanlarını ve ilçe ocak teşkilatlarını da ziyaret ederek ülkücü camianın genç neferleri ile de kucaklaşmayı ihmal etmedi. Ülkücü camianın Nevşehir'de ak saçlıları olarak bilinen bir çok ismi de ziyaret ederek fikir, görüş ve desteklerini alan Mustafa Uğur'un tabanın sesine kulak veren ve camiayı kucaklayan tavrı ise büyük beğeni topluyor.

Son olarak Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve MHP Genel Başkan yardımcıları ile tek tek görüştükten sonra TBMM'de MHP'nin grup toplantısına katılan Mustafa Uğur, Nevşehir halkının yorumlarına göre diğer adaylara göre bir kaç adım önde gidiyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Teşkilatçı Aday - 3 yıl önce
teşkilatçılığın gereğini yaparak ilerleyen bir aday olması teşkilatımıza büyük katkılar sağlayacak bu diğer aday adaylarına örnek olsun sağolasın hocam
Avatar
ürgüplü - 3 yıl önce
fitne fesat yapacağına tabanın sesine kulak veren bizim görüşümüzü alarak adaylığa karar veren başkanımızla gurur duyuyoruz
Avatar
Ragıp çetinay - 3 yıl önce
ülkücüleri kucakladın şimdide halkı kucaklama vakti hocam düş yollara kurtar bizi beceriksizlerden
Avatar
meterisli - 3 yıl önce
partide hiçbi görevi olmayan vatandaş olaraktan mustafa uğurun yaptıkları ülkücülük olarak bana gurur veriyor üç hilali kaynaştıran herkese selam olsun
Avatar
öğretmen - 3 yıl önce
sıralamada ardına mustafa kılıçla fazlıyı da alırsan süper olur başkanım
Avatar
ali selçuk - 3 yıl önce
yüreğimizi kazandın sırada vekilliği kazanmak var derdetme
Avatar
Reis Kutalmış - 3 yıl önce
işte vatandaşın içinden çıkacak vekil böyle olur aga
Avatar
ülkücü - 3 yıl önce
yolun açık olsun güzel insan mücadeleci kişiliğin sana hayırlı olan sonucu getirecektir