banner461
banner195

Ünlüer, 24 Temmuz Basın Bayramı mesaj yayımladı

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Mustafa Ünlüer 24 Temmuz Bayramı mesaj yayımladı.

Ünlüer, 24 Temmuz Basın Bayramı mesaj yayımladı
24 Temmuz 2015 Cuma 16:21

banner143
banner134
Çağdaş dünyanın en temel insan haklarından olan, haber alma, yayma ve ifade özgürlüklerinin en etkili aracı olan basın;  kamu adına hareket ederek doğru ve gerçek haberlerle kamuoyunu aydınlatarak şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışının oluşumuna ve demokrasinin yerleşip güçlenmesine önemli katkılarda bulunmaktadır. İletişim teknolojisinde yaşanan gelişmelerin sunduğu olanaklardan da yararlanarak hızlı haber akışı ile yaşadığımız bölge ve tüm dünyadaki gelişmeler hakkında anında bilgi verilmesi, vatandaş ile devlet arasında etkili ve hızlı bir iletişimin sağlanması ve kamuoyu oluşturulması gibi birçok önemli görev ve sorumluluklar üstlenmektedir.

                 Basın meslek ilkelerine uygun, kişi hak ve hürriyetlerine saygılı, tarafsız ve objektif bir yayıncılık anlayışı, toplumda basına güveni artırmasının yanında, kamuoyunun yanlış  bilgilendirilerek yönlendirilmesinin  önüne geçecektir. Toplumsal değerlere saygılı, sorumluluk bilinci içinde, tarafsız bir anlayışla görevini yerine getiren özgür basın, demokratik toplum düzeninin korunmasının en büyük güvencesidir.

               Çok önemli bir toplumsal görevi,  zaman ve mekân mefhumu gözetmeksizin,  büyük bir özveri içinde yerine getiren değerli basın çalışanlarımızın yaptıkları çalışmalar takdirle karşılanmaktadır.

             Bu duygu ve düşüncelerle, tüm basın çalışanlarının “Basın Bayramı” nı kutlar,  çalışmalarında başarılar diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

MUSTAFA ÜNLÜER

NEVŞEHİR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.