banner461
banner195

Ünvan Korundu

2013 Yılı Avrupa Dil Ödülleri Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı Sayın Bülent Özcan’ın katılımıyla Gazi Üniversitesi Rektörlüğü’nde düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

Ünvan Korundu
01 Ocak 2014 Çarşamba 10:38

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) 2013 Yılı Avrupa Dil Ödülleri Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı Sayın Bülent Özcan’ın katılımıyla Gazi Üniversitesi Rektörlüğü’nde düzenlenen törenle sahiplerine verildi. 

Avrupa´da dil eğitimi ve öğretimi alanındaki en yaratıcı ve en başarılı yaklaşım, yöntem ve teknikleri teşvik etmek ve yaygınlaştırmak amacıyla verilen Avrupa Dil Ödüllerine bu yıl Türkiye’den 5 kuruluş layık bulundu.

Bu kuruluşlardan 2 tanesinin Nar Fikret Aktekin Ortaokulu ve Ortahisar Fatih Ortaokulu olması Nevşehir için ayrı bir övünç kaynağı oldu. 
20 Temmuz İlköğretim Okulu bu ödülü alan ilk devlet ilköğretim okulu oldu. Ortahisar Fatih İlköğretim Okulu, bu ödülü 3 defa kazanan tek devlet kurumu oldu. Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi de bu ödülü alan ilk belediye unvanını aldı. Nevşehir 2013 yılında da Avrupa Dil Ödülü’ne en çok başvuran il olmakla birlikte bu ödülü en çok kazanan il olma unvanını korudu. Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

Etiketler; #Ünvan Korundu

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.