banner461

Ünver Kadir Gecesinin Feyz Ve Bereketinden Faydalanalım

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Kadir Gecesi nedeniyle bir tebrik mesajı yayınladı.

banner503
Ünver Kadir Gecesinin Feyz Ve Bereketinden Faydalanalım
22 Temmuz 2014 Salı 14:39

banner143
banner134

 NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÜNVER :

 

“KADİR GECESİNİN FEYZ VE BEREKETİNDEN FAYDALANALIM”

 

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver , tüm inananlarca buhran ve sapkınlığa düşmüş insanlığa alemlerin yaratıcı yüce Rabbimiz  tarafından gönderilen Kur’an-ı Kerim’in inmeye başladığı gece olarak da bilinen Kadir Gecesi’nin,  feyz ve bereketinin insanlık alemine  dostluk, barış ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

 

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Kadir Gecesi nedeniyle bir  tebrik mesajı  yayınladı.

 

Mesajında, 23 Temmuz Çarşamba günü 24 Temmuz Perşembe gününe bağlayan  Kadir Gecesi’nin ,inananlar için oldukça önemli bir gece olduğunu dile getirdi.

 

Ünver, Kutsal kitabımız  Kur’an-ı Kerim’in  yüce rabbimiz   tarafından alemlerin efendisi Hazreti Muhammed Mustafa(S:A:V)’e  gönderilmeye başlandığı gece olan Kadir Gecesi’nin bin aydan daha hayırlı olduğunu kaydetti.

 

Ünver, mesajında Kadir Gecesi’nin taşıdığı anlam ve manaya göre idrak edilmesi gerektiğini belirterek, bu gecenin feyz ve bereketinden tüm inananların yararlanması gerektiğini kaydetti.

 

Ünver, Kadir Gecesi’nin tüm insanlık alemine dostluk, barış ve mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah’dan dilediğini sözlerine ekledi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
aslan bey - 6 yıl önce
Birde şu merkez kentsel dönüşümü söz verdiginiz gibi yapında ordaki gariban halk faydalansın yapamayacağınız sözleri vermeyin hayırlı kandiller.
Avatar
nevşehir - 6 yıl önce
insanlar doğruları söyler ama yapmazlar.
Avatar
ismail bey - 6 yıl önce
nevşehir merkez pislikten geçilmiyor seçim öncesi verilen sözler yalan oldu medya neden bunlardan hiç bahsedemiyor yoksa korktuğu bir yerlermi var