banner461

Ünver,“ Miraç Kandili, İnananlara Hayırlar Getirsin”

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Miraç kandilinin ülkede birlik ve beraberliğin daha da güçlü kılınmasına vesile olması temennisinde bulundu.Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 3 Mayıs 2016 Salı gününü 4 Mayıs 2016 Çarşamba...

Ünver,“ Miraç Kandili, İnananlara Hayırlar Getirsin”
02 Mayıs 2016 Pazartesi 13:22

banner143
banner134
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Miraç kandilinin ülkede birlik ve beraberliğin daha da güçlü kılınmasına vesile olması temennisinde bulundu.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 3 Mayıs 2016 Salı gününü 4 Mayıs 2016 Çarşamba gününe bağlayan gece idrak edilecek olan Miraç kandili dolayısıyla bir tebrik mesajı yayınladı. Hz. Peygamber’in bu gecede, Allah’ın sonsuz kudretini görme şerefine nail olduğunu belirten Başkan Ünver, Miraç’ın inananlar için Allah’a ve Hz. Peygamber’e bağlılığı pekiştiren bir imtihan olduğunu kaydetti. Ünver, inananları birbirine yakınlaştıran, sevgi ve muhabbet ortamını geliştiren böylesine önemli gün ve gecelerin çok iyi bir şekilde değerlendirilmesinin, birlik ve beraberliğin kalıcı bir şekilde sağlamlaştırılması için bir vesile olduğu inancını taşıdığını kaydetti. Ünver, bu vesile tüm inananların Miraç kandilini kutladı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.