banner461
banner195

Ünver Sağlık Hizmetinin Yürütülmesinde Sağlık Personeli Önemli Rol Oynuyor

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, sağlık hizmetinin etkin bir şekilde vatandaşlarımıza sunulmasında sağlık personellerinin önemli bir misyon üstlendiğini belirterek, insanı temel alarak görev yapan sağlık personellerinin emeklerinin asla unutulmaması gerektiğine inandığını belirtti.

Ünver Sağlık Hizmetinin Yürütülmesinde Sağlık Personeli Önemli Rol Oynuyor
13 Mart 2014 Perşembe 10:57

banner143
banner134

 NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÜNVER : “ SAĞLIK HİZMETİNİN YÜRÜTÜLMESİNDE SAĞLIK PERSONELİ ÖNEMLİ ROL OYNUYOR...”

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,  sağlık hizmetinin etkin bir şekilde vatandaşlarımıza sunulmasında sağlık personellerinin önemli bir misyon üstlendiğini belirterek, insanı temel alarak görev yapan sağlık personellerinin emeklerinin asla unutulmaması gerektiğine inandığını belirtti.

 

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı  yayınladı.

 

Özellikle son yıllarda tıp alanında dünya genelinde önemli gelişmelerin sağlandığını kaydeden Ünver, mesajında sağlık hizmetlerin  bu gelişmeler ışığında zamanında ve  istenilen düzeyde vatandaşlara ulaştırılmasının vazgeçilmez bir önem taşıdığını ifade etti.

 

Ünver mesajında daha sonra  şunları kaydetti ,“Bilim ve teknolojinin hızla ilerlediği günümüz dünyasında , özellikle tıp dünyasında baş döndürücü bir hızlılık içerisinde bilimsel bir çok gelişmeler kaydediliyor. Hastalıklarla mücadele konusunda bilim adamları bir çok yeni bilimsel tedavi yöntemi geliştirdiği gibi, öldürücü olarak bilinen hastalıkların bile önceden teşhisi halinde ölümcül hastalıklarla mücadelede önemli başarılar kazanılıyor. Tıp alanında bu gelişmeler meydana gelirken,insan sağlığının korunması en temel toplumsal bir hedef haline gelmektedir. Tıptaki bu yaşanan gelişmeleri halkımıza istenilen nitelikte ve hızlılık içerisinde ulaştırılmasında tüm sağlık personellerine önemli sorumluluklar düşmektedir. Ülkemizde de bu alanda etkin hizmetlerin son yıllarda arttığını gözlemlemek bizleri sevindirmektedir. Doktor ,ebe, hemşire ve diğer sağlık çalışanlarının bu yönde meslek onuruna yakışır hizmet ürettiklerine olan inancımız tamdır. Sağlık hizmetlerinin sunumunda fiziki alt yapının üst yapı ile uyumlu hale getirilmesi yönünde ülkemizde de özellikle son yıllarda büyük çabalar harcanmaktadır. Sağlık hizmetlerinin sunumunun çağdaş ülkeler seviyesine ulaştırılması yönündeki uygulamalar da bu kapsamda oldukça sevindirici düzeye ulaşmaktadır. Bu duygular içerisinde tüm sağlık personellerimizin 14 Mart Tıp Bayram’ını tebrik ediyor,selam ve saygılarımı iletiyorum.”

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
evet - 4 yıl önce
onun için mi çukura hastaneyi yaptın, derenin içine bir bakalım hastanelere çukuramı tepeyemi yapılır,özel aracı olmayan kaç araçla geliyor hastaneye, gerçi siz otogarıda 20 km şehrin dışına yaptınız......
Avatar
VATANDAŞ - 4 yıl önce
başkan plansiz projesiz iş yapiyorsun senin işin güçün reklam zaten asli basindan gelme olduğu için rekalmi seversin iki üç yeri makyajliyorsun başka yok sen ençok oyu sümer kiratlioğlu ibrahim paşa mehmet akif ersoy mah.den aliyorsun mahalleye hiç hizmet gelmiyor 5 senede ne değişti yollar maf oldu
Avatar
şefik kardaş - 4 yıl önce
arkadaşlar plan da yok projede yok yeni bir yaptı vinççlier sitesi elektriği yeni geldi kaçak gözüküyormuş 15 dükkan 1 tane tuvalet in gibi bir yap yapmış su yok baraka gibi oraya acaba ne kadar para ödedi bu en basiti zaten pazarıda 5 senede yaptı zaten seneye göçer her yeinden su alıyor hasan paşa 10 seneyi heba ettin varya aynı şeyleri söylemekten usanmadınız toki köprülü kavşak tarihimizi yıktın varya inş kazanamazsın .bana da yazıklar olsun 2 dönem sana verdim ama tayyıp erdoğan için ama bu dönem işin zorü
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
insafsızlık yapmayın gerçi sizden farklı bir şey beklenmez at gözlüğü takmışınız
Avatar
ÖZ NEVŞEHİRLİ - 4 yıl önce
hasan ünver i̇n yaptiği çalişmalarin çoğu hatali ve i̇leri̇si̇ düşünülmeden, gelecek nesi̇li̇n kullanamayacaği çalişmalardir.