banner461

Ünver ve Açıkgöz Ak Gençlik İle Sohbet Etti

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Gençlik Kolları yönetim kurulu yöneticileri ve üyeleri ile bir araya gelerek ,sürdürülen Nevşehir Belediyesi çalışmalara ilişkin bilgiler aktardı.

banner503
Ünver ve Açıkgöz Ak Gençlik İle Sohbet Etti
18 Ağustos 2015 Salı 13:34

banner143
banner134
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Gençlik Kolları yönetim kurulu yöneticileri ve üyeleri ile bir araya gelerek ,sürdürülen Nevşehir Belediyesi çalışmalara ilişkin bilgiler aktardı. 

Nevşehir Ticaret Borsası Konferans salonunda AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ,  AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve AK Parti Gençlik Kolları üyeleri katıldı.

Düzenlenen etkinlikte konuşan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, AK gençlik ile bir arada bulunmanın mutluluğu içerisinde olduğunu belirterek,bu etkinliği düzenleyen  ,  AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar’a teşekkür etti. Açıkgöz, daha sonra gençlerin sorunlarını dinledi.

Nevşehir Belediye Başkanı 
Hasan Ünver’ de belirli aralıklarla AK Parti Gençlik Kolları yönetici ve üyeleri ile bir araya gelip, Nevşehir’de gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin bilgiler aktardıklarını belirtti.Bu buluşmaların bundan sonraki süreçte de devam edeceğini dile getiren Ünver : “  Nevşehir’de yatırımlarımıza devam ediyoruz. Allah’ın izni ile de bu yatırımlarımız siz gençlerin destekleriyle de her geçen gün artacak. Sizler bizlere iş yaptıracaksınız. Bizlerde bu şehri, sizlerin de destekleri ile el birliği içinde güzelleştirmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.