banner461
banner195

Ünver ve Ekibine Başarılar

Memur-Sen Konfederasyonuna sağlı Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, Nevşehir Belediye Başkanlığı görevine yeniden başlayan Hasan Ünver ve ekibine başarılar temennisinde bulundu.

 Ünver ve Ekibine Başarılar
07 Nisan 2014 Pazartesi 16:36

banner143
banner134

 Ünver ve Ekibine Başarılar

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen Konfederasyonuna sağlı Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, Nevşehir Belediye Başkanlığı görevine yeniden başlayan Hasan Ünver ve ekibine başarılar temennisinde bulundu.

Nevşehir’in gerek Ak Partili hükümetler döneminde, gerekse 2004 Yılından bu yana Ak Partili Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver döneminde sayısız yatırımlar kazandığına dikkat çeken Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, “30 Mart’ta Ülkemizin kaderini belirleyen yerel seçimlerle birlikte yeniden Nevşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilen Nevşehir Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ünver ve ekibine yeni dönemde başarılar diliyorum. 2004 Yılından bu yana ilimize sayısız yatırımlar kazandıran ve Sivil Toplum Kuruluşlarına Nevşehir tarihinde hiç olmadığı kadar olumlu yaklaşımları ile bilinen Nevşehir Belediye Başkanımız Hasan Ünver ve ekibinin yeni dönemde ilimizin ekonomik, sosyal, kültürel gelişimi için daha birçok çalışmaya imza atacağından hiçbir kuşkumuz yok” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.