banner461
banner195

Ünver'den Nevşehir'de Dar Gelirliye Konut Müjdesi

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, “Dar Gelirliye Konut Müjdesini ne zaman vereceksiniz?” başkanım sorusuna cevap verdi.

Ünver'den Nevşehir'de Dar Gelirliye Konut Müjdesi
26 Haziran 2014 Perşembe 17:29

banner143
banner134

 “Müjdeyi Ne Zaman Vereceksiniz Başkanım?”

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, “Dar Gelirliye Konut Müjdesini ne zaman vereceksiniz?” başkanım sorusuna cevap verdi.

754 Konutluk 4. Etap TOKİ konutlarının ardından yeni konut projelerinin ilimiz merkezinde yapılmaya devam edileceğine dikkat çeken Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 593 konutluk yeni bir konut projesine daha kısa zaman içerisinde başlamayı planladıklarından bahsetti.

4. Etap TOKİ konutlarının bir bölümünün dar gelirli ailelere aktarılmasının planlandığını söyleyen Başkan Ünver, “754 Konutluk toplu konut idaremizle birlikte yapacağımız konutlardan da bir kısmını dar gelirli ailelere aktaracağız. Kale’nin etrafından bulunan evlerin hissedarlarının taleplerini aldıktan sonra dar gelirli vatandaşlarımızın da taleplerini almaya başlayacağız. Onun hemen akabinde Ticaret ve Sanayi odamızın hemen yukarısında yeni 593 konutluk çalışmaya başlayacağız. Orası da inşallah kısa süre içerisinde ihale aşamasına gelecek. Nevşehir’de başka konut projelerimizde olacak. Onlara da önümüzdeki günlerde başlayacağız” açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
... - 4 yıl önce
arkadaş herkes heryere ev yapıyor da bu kahrolası ev fiyatlarıyla ev kiraları neden düşmüyor?
Avatar
Rc - 4 yıl önce
Açgözlülük ne olabilirki ev al taksit öde daha iyi
Avatar
hadi hayırlısı bakalım - 4 yıl önce
başkanım inşallah sizin bu çalışmalarınız bize umut verir. biliyorsunuz nevsehirdeki ev simsarcılarını. kiralık daireler almış başını gidiyor. başkanım en kısa sürede bekliyoruz dar gelirliler için konut müjdesini
Avatar
MUSTAFA SAVAŞ - 4 yıl önce
sayin başkanim yapilmiş toki̇lere hi̇zmet etseni̇z daha i̇yi̇ olacak bence aliş veri̇ş dükkanlarinin önündeki̇ cadde ve okulun yanindaki̇ caddede işiklandirma yok çok karanlik di̇rekleri̇ ve lambasi var ama yanmiyor ne hi̇kmetse
Avatar
... - 4 yıl önce
evi olana bu tokilerden ev satılmasın. başka türlü bu simsarlardan kurutlamaz nevşehir.
Avatar
mehmet - 4 yıl önce
Başka nim herşey in doğrusunu yapar Allahraziolsug
Avatar
? - 4 yıl önce
bir arkadaş evi olana toki ev satmasın diyor. toki ticaret yapıyor neden satmasın.
Avatar
ayşe - 4 yıl önce
Sadece dar gelirlilere yönelik olursa madur insanlar faydalanmis olur yapilacak konutlari bekliyoruz biktik bu kiralardan.