banner461
banner195

Ünver’e Teşekkür Ziyareti

Nevşehir Madeni İşler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı başkanlığındaki heyet, Nevşehir Yeni ve Lale Sanayi Sitesi’ndeki araç ve çekicilerin ortaya koyduğu çirkinliklerin ortadan kaldırılması ve bir dizi düzenleme çalışmalarından dolayı Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür ziyaretinde bulundular.

Ünver’e Teşekkür Ziyareti
11 Şubat 2013 Pazartesi 10:42

banner143
banner134

 Nevşehir Yeni ve Lale Sanayi Sitesi’nde bazı araç ve çekicilerin yanı sıra, bazı kullanılmayan araçların kasa ve aksamlarının gelişigüzel bırakılması ile meydana gelen görsel kirliliğin ortadan kaldırılması yönündeki isteklerinin Nevşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü çalışmaları ile giderilmesinin ardından sanayi esnafı,Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür ziyaretinde bulundular.

 

Nevşehir Madeni İşler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı başkanlığındaki heyet,  Ünver’e görsel kirliliğin ortadan kısa sürede kaldırılmasından büyük bir memnuniyet duyduklarını dile getirerek teşekkür ettiler.

 

Ünver’de, kent ekonomisinin en temel noktalarından biri olan Lale ve Yeni Sanayi Sitelerindeki esnafların daha sağlıklı ve huzurlu şekilde çalışmalarını yerine getirmelerinden yana olduklarını belirtti.   


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.