banner461
banner195

Ünver’e Ziyaretçi Akını Sürüyor

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret eden bazı sivil toplum örgütlerin temsilci, yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar, belediye başkanlığının hayırlı olması dileğinde bulundular.

Ünver’e Ziyaretçi Akını Sürüyor
22 Nisan 2014 Salı 13:41

banner143
Ünver’e Ziyaretçi Akını Sürüyor
İlgili Galeriye Git
banner134
 ÜNVER’E SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ VE VATANDAŞLARDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret eden bazı sivil toplum örgütlerin temsilci, yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar, belediye başkanlığının hayırlı olması dileğinde bulundular.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret eden Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Memur Sen Nevşehir İl Temsilcisi Mustafa Özdemir, Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık ve Sakatlar Derneği Başkanı Ekrem Altıntaş’ın yanı sıra çok sayıda vatandaş, üst üste 3. kez Nevşehir Belediye Başkanlığına seçilmesinden dolayı tebriklerini ilettiler.

Ziyaretlerde konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, birlik ve beraberlik anlayışı ile üstesinden gelinemeyecek bir işin olamayacağı düşüncesi içerisinde olduklarını dile getirerek şöyle konuştu; “Yaşadığımız bu müstesna coğrafya içerisindeki Nevşehir’i, bir dünya kentinin tüm değerlerine uygun bir yapıya kavuşturmak için çalışmalar yapıyoruz. Gerek vatandaşlarımız ve gerekse de sivil toplum örgütlerinin duyarlı yaklaşımları, bizlere bu yönde daha fazla gayret göstermemiz gerektiğini aktarıyor. Bizde halkımızdan aldığımız güç ile, yaşadığımız bu şehri daha ileri noktalara ulaştırmaya yoğun bir çaba harcıyoruz.” dedi.

Ünver’i ziyaret edenler arasında vatandaşların yanı sıra, anne ve babaları ile belediyeye gelen bebeklerde yer aldı. Ünver, kendini ziyaret eden bebeği bir süre sevdi.

Bu arada Ünver’i ziyaret eden bir vatandaş, Ünver’e bir Had sanatı çalışmasını hediye etti.


CHP HEYETİ’NDEN ÜNVER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

CHP Nevşehir İl Başkanı Mehmet Değirmenci ve beraberindeki il yönetim kurulu üyeleri, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i, yeniden belediye başkanlığına seçilmesinden dolayı kutladı.

Değirmenci ziyarette yaptığı kısa konuşmada, yeni görev döneminde Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e yönetim kurulu üyeleri ile birlikte başarılar diledi.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ziyaretten mutluluk duyduğunu dile getirerek ,önümüzdeki 5 yıllık süreçte de tüm imkanları kullanarak  halkın hizmetinde olacaklarını ifade etti.

Ünver, şehirde potansiyel bir güç oluşturan siyasi partilerin yanı sıra, sivil toplum örgütleriyle de güç birliği içerisinde Nevşehir’i  daha ileri seviyelere ulaştırma gayreti içerisinde olduklarını vurguladı.

ÜNVER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

AK PARTİ MERKEZ İLÇE TEŞKİLATINDAN  ÜNVER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Nevşehir’in siyasi tarihinde bir ilke imza atarak üst üste 3. Kez Belediye Başkanı seçilen Hasan Ünver’e tebrik ziyaretleri devam ediyor.

AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ve yönetim kurulu üyeleri Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’ i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Açıkgöz, AK Parti olarak Nevşehir’de yoğun bir seçim süreci yaşandığını belirterek, vatandaşların teveccühü yine AK Parti’den yöne kullanmasından dolayı büyük bir mutluluk yaşadıklarını belirtti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’de,  ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade ederek 2004 yılından beri hizmet üreten Nevşehir Belediyesi’nin bundan sonraki süreçte de aynı azim ve kararlılık içerisinde halka daha nitelikli hizmetler sunmanın çabası içerisinde olacağını söyledi.

AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz,daha sonra ziyaretin anısına,Belediye Başkanı Hasan Ünver ile yönetim kurulu olarak hatıra fotoğrafı çektirdi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ürgüp - 4 yıl önce
nevşehirin en büyük ilçesi ve ak partili bir belediye başkanı sayın fahri yıldızda ziyarette bulunuyor fotoğrafı konuyor ama metin içerisinde adı geçmiyor enteresan