banner461
banner195

Ünver’in Sessiz Devrimi Sürüyor

İlimiz Nevşehir de devam eden yatırımların tamamlanmasıyla Nevşehir’in sessiz bir devrimi gerçekleştireceğine de değinen Başkan Ünver, “Şu bir geçek ki, son yıllarda Nevşehir çok önemli yatırımlar kazandı.

 Ünver’in Sessiz Devrimi Sürüyor
20 Ağustos 2014 Çarşamba 19:39

banner143
banner134

 Ünver’in Sessiz Devrimi Sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) İlimizde devam eden yatırımların tamamlanmasıyla Nevşehir’in sessiz bir devrimi gerçekleştireceğine de değinen Başkan Ünver, “Şu bir geçek ki, son yıllarda Nevşehir çok önemli yatırımlar kazandı. Allah razı olsun emeği geçenlerden. İnanın şu an Sessiz bir devrimi yaşıyor Nevşehir. Hele hele yanı başımızdaki belediye kompleksimiz, ilerideki okullar kompleksimiz, Kalemizin altındaki yer altı şehirleri, Türkiye İstatistik Kurumu binası, kapalı yüzme havuzu, Adalet sarayımız, Yeni içme suyu projemiz tamamlandığında Şehrimiz daha güzel ve daha modern bir şehir olacak. Bunun yanında sebze halimiz ve köy ürünleri pazarımızı da ekleyelim. Sıradan olmayan yatırımlarla Nevşehir’imizin çehresini, görünümünü güzelleştirmeye, yeni değerler katmaya devam ediyoruz. Bütün bunlarla beraber Nevşehir Allah’ın da izniyle sersiz bir devrimi gerçekleştirecek” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
HASAN yel - 4 yıl önce
başkan ile beraber ara sokakları gezmeyi çok isterdim oy veren birisi olarak
Avatar
BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜRLER - 4 yıl önce
Yapılan hizmet ve çalışmalarınızı takdir ediyoruz.Allah razı olsun.Acil isteklerimiz,belediye hizmet kompleksinin ve kentsel dönüşümün bir an önce hozlandırılması.Kapafokya kültür merkezi gibi 1000 kişilik bir merkez..Büyük bir belediye düğün salonu.Bir de hemşehrilerimize kurban kesmelerini kolaylaştıracak bir tesis.Nevşehirliler olarak başkanımızdan acil isteklerimiz arasında.Başkanın iyisini bulunca bizim isteklerimiz,sizin hizmetleriniz devam ediyor.
Avatar
altyapısı yok... - 4 yıl önce
bu şehrin alt yapısı yok...hergün su patlar...yağmurda su gidecek yol bulamaz...nüfusa ve geleceğe göre planlama yapılmalı..reklamlara inarak oy verme körmüsün...
Avatar
haluk bey - 4 yıl önce
sayılan çalışmaları takdir ediyoruz ancak 3. dönemde halen çevre yolu dışında 1 metre sıcak asfaltın olmaması bence büyük kayıp halen bir kent pakımız yok varsa yoksa gülbahçe kültür park onlar da yetmiyor ama...
Avatar
kamil - 4 yıl önce
Artik herkes biliyor yatırım yapılmadığını yatırımı nereye yapıyorsunuz? Durmadan bozup bozup yol yapmak mi yatırım yoksa çeşme yapmak mi yoksa saçma sapan yerlere gökdeleni dikdirmek mi ?
Avatar
mari - 4 yıl önce
başkan nevkur sokaklarınndan hiç geçtimi ki
Avatar
başkan - 4 yıl önce
başkan çok çay içiyon heral
Avatar
her şeye kıllanan adam - 4 yıl önce
o kadar çok sessizki kimsenin ruhu duymuyor