banner461

Ürgüp Belediye Başkanı Yıldız'ın Hayvan Sevgisi

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Ürgüp Özel Köpek Bakım evini ziyaret ederek yetkililerden hayvanlara ilişkin bilgi aldı.

banner503
Ürgüp Belediye Başkanı Yıldız'ın Hayvan Sevgisi
20 Ağustos 2015 Perşembe 23:53

banner143
banner134
Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Ürgüp Özel Köpek Bakım evini ziyaret ederek yetkililerden hayvanlara ilişkin bilgi aldı. 

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız açıklamasında; "Ürgüp Özel Köpek Bakım evinin özel misafirlerini yerinde ziyaret ettik..." -  Burada Çok güzel yavrular var. Bütün bakımları orda yapılarak ve sahiplenmek isteyenlere sahiplendiriliyor. Ürgüp'teki insanlarımızın ve sokak hayvanlarımızın yaşam kalitesini artırmak için başlatılan  bu mücadeleye lütfen biraz duyarlı olalım dedi.

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız bir yavru köpeğin kafasını okşayarak şunları ifade etti: "Hayvanları sevenler, insanları daha içten severler. Hayvanları koruyalım, onlara eziyet etmeyelim. Yaralı ve hasta olanları hemen en yakın veterinere, bakım merkezlerine veya kliniklere götürelim, tedavilerini yaptıralım. Hayvanlara eziyet etmeyelim, edenlere de engel olalım.

Yiyeceklerimizin artıklarını çöpe değil, hayvan besleyenlere verelim. Şu Sıcak yaz günlerinde evlerimizin önlerine birer kap su koyarak onların da su ihtiyaçlarını bu şekilde karşılayalım. Vatandaşlarımız, sokak hayvanları ile alakalı her türlü dilek ve şikâyetlerini 153 numaraları telefona iletebilirler” şeklinde konuştu.

Başkan Yıldız, 
Özel Ürgüp Bizim Köpekler Bakımevi'ni de başarılı çalışmaları için tebrik etti.

Özel Ürgüp Bizim Köpekler Bakımevi :
Telefon : 0 538 068 79 20
E-posta : bizimkopeklerbakimevi@gmail.com
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.