banner461
banner195

Ürgüp Devlet Hastanesi inşaatında sona yaklaşıldı

Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Uzman Dr. Muhammed Çömce Ürgüp Devlet Hastanesi İnşaatinda İncelemelerde Bulundu

Ürgüp Devlet Hastanesi inşaatında sona yaklaşıldı
23 Eylül 2016 Cuma 14:24

banner143
banner134
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Ürgüp Devlet Hastanesinde rutin aylık toplantı yapıldı. Toplantıya Genel Sekreter Uzm. Dr. Muhammet Çömçe, Tıbbi Hizmetler Başkanı Op. Dr. Erkut Bayram, Mali Hizmetler Başkanı Mustafa Güçlü ve Hastane yöneticileri katıldı. Toplantı sonrasın da inşaatı devam eden 50 yataklı yeni Ürgüp Devlet Hastanesi inşaatında incelemelerde bulunuldu.
Genel Sekreter Uzm. Dr. Muhammet Çömçe, “Hastane inşaatı inceleme sonrası yeni hastane binasının toplamda 11.500 m2 üzerine kurulduğunu ve 8500 m2 kapalı alanı olacağını, inşaatın normal teslim tarihi olan 22 Nisan 2017 de bitirilmesinin beklendiğini, şu an itibari ile %70’nin tamamlandı” dedi.
Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Çömce ayrıca hastanenin donanımı için kasım ayında Ankara da Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumunda bir planlama toplantısının yapılacağını ve tam donanımlı modern bir hastane binası olacağını ve Ürgüp’ün sağlığına daha fazla ve daha nitelikli bir sağlık hizmeti sunacaklarını kaydetti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.