banner461
banner195

Ürgüp İlçe Müftülüğünden 266 Aileye Ayni Yardım

Ürgüp ilçe müftülüğü geçtiğimiz günlerde elim bir trafik kazası sonucunda hayata gözlerini yuman Merhum İlçe Müftüsü Murat Çakır’ın başlattığı yardım kampanyası çalışmasını sürdürdü.

Ürgüp İlçe Müftülüğünden 266 Aileye Ayni Yardım
17 Mayıs 2013 Cuma 19:13

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp ilçe müftülüğü geçtiğimiz günlerde elim bir trafik kazası sonucunda hayata gözlerini yuman Merhum İlçe Müftüsü Murat Çakır’ın başlattığı yardım kampanyası çalışmasını sürdürdü.

 

013 Kutlu Doğum etkinlikleri içerisinde, Merhum Ürgüp ilçe müftüsü Murat Çakır’ın yardım ve katkılarıyla ilçemizde bu yıl“Müslüman Müslümanın kardeşidir. Ona zulmetmez, onu (düşmanına) teslim etmez. Kim, (mümin) kardeşinin bir ihtiyacını giderirse Allah da onun bir ihtiyacını giderir. Kim, bir Müslümanı bir sıkıntıdan kurtarırsa, bu sebeple Allah da onu kıyamet günü sıkıntılarının birinden kurtarır” hadisi şerifin verdiği iman ve inançla ilçe müftülüğü tarafından hazırlanan yardım paketleri, mahalle, köy ve kasabalardaki din gönüllüleri tarafından daha önceden belirlenmiş olan ihtiyaç sahibi 266 aileye bir aylık mutfak ihtiyacı ayni yardım ulaştırıldı.

 

İlçe Müftülüğü personelinden Yusuf Karaaslan ve Mehmet Taşan tarafından ailelere ayni yardımlar ulaştırıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.