banner461
banner195

Ürgüp te Müteahhitlerle toplantı yapıldı

Ürgüp Belediyesi Başkanlık makamında düzenlenen toplantıda Başkan Yıldız, ilçede yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verirken, müteahhitlerin sorunlarını da dinledi.

Ürgüp te Müteahhitlerle toplantı yapıldı
02 Mart 2013 Cumartesi 12:02

banner143
banner134

 Müteahhitlerin sorunlarını çözerek önünü açmak adına yoğun bir çalışma gerçekleştirdiklerini kaydeden Başkan Yıldız , ’’Biz hiç bir zaman 'biz yaptık oldu' demedik. Ürgüp, her geçen gün daha iyiye gidiyorsa bu hepimizin eseridir’’ dedi.

               Ürgüp'ün her geçen gün imar yönetmeliğine uygun modern ve sağlam binalara kavuştuğunu ifade eden Başkan Yıldız, ’’Ürgüp'te müteahhitlik camiası sizlerin sayesinde daha güvenilir hale geldi. Kazanan hem belediye, hem müteahhit, hem de Ürgüp'te yaşayan vatandaşlarımız oldu’’ dedi.

              Başkan Yıldız, ayrıca müteahhitleri, binaların yapımı konusunda titiz davranmaları ve inşaat alanı etrafında da gerekli güvenlik önlemleri almaları konusunda uyardı.             

 

             Ürgüp Belediyesi tarafından önümüzdeki aylarda restoresine başlanacak olan H. Mustafa Ağa Camii ile tarihi şehir hamamının restorasyonunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunularak, el ele verilerek restorasyonların tamamlanabileceği noktasında olumlu sonuca varıldı.

              Toplantıda  tek tek konuşan müteahhitler, böyle bir toplantının gerçekleştirilmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Yıldız'a teşekkür ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
2014 yerel seçimleri - 5 yıl önce
2014 de yerel seçimmi var :)
Avatar
nevşehir - 5 yıl önce
helal olsun tebrikler ürgüpe birlik beraberlik içerisinde böyle tablolar bizi mutlu ediyor.