banner461

Ürgüp'ten Başkomutan'a Anlamlı Hediye

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Ali Özer ve teşkilat yönetiminden oluşan heyet Ak Parti Grup toplantısının sona ermesinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hediye takdim ettiler.

banner503
Ürgüp'ten Başkomutan'a Anlamlı Hediye
13 Şubat 2018 Salı 18:32

banner143
banner134
Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Ali Özer ve Ürgüp İlçe teşkilat yönetiminden oluşan heyet Ak Parti Grup toplantısının sona ermesinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hediyelerini takdim ettiler.
AK Parti Nevşehir Milletvekilleriyle birlikte kürsüye çıkan AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Ali Özer ve Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a tezahüratlar arasında tarihi bir kılıç hediye etti. 
AK Parti Grup Toplantısında Meclis'i “Dik dur eğilme, ÜRGÜP seninle” diye adeta inleten Ürgüp heyeti toplantı sonunda Cumhurbaşkanı ve Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan'a  “Kılıcınız keskin olsun” diyerek kılıç takdim etti.
AK Parti TBMM Divan Katip Üyesi ve Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "AK Parti Ürgup İlçe Teşkilatımızın geleneksel hediyesini Nevşehir Milletvekilleri olarak İlçe Başkanımız Ali Özer Ürgüp ve Ürgüp Belediyesi Başkanımız Fahri Yıldız ile Milletimizin Lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdogan’a takdim ettik" dedi.
Edinilen bilgilere göre Osmanlı Sarayına ait çok özel bir zırhın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ürgüp'e yapacağı bir ziyarette takdim etmek üzere Ürgüp heyetinin hazırlık yaptıkları belirtiliyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.