banner461
banner195

Ürgüp Ticaret odasında meslek komitesi seçildi

Ürgüp Ticaret odasında hafta sonu seçim yapıldı, 15 meclis komitesinden 6 sını alan Mustafa Kırboğa haber merkezimize değerlendirmelerde bulundu.

Ürgüp Ticaret odasında meslek komitesi seçildi
15 Mayıs 2013 Çarşamba 16:32

banner143
banner134

 Ürgüp Ticaret Odası Hizmet binasında yapılan Meslek Komitesi seçimlerinde 6 meslek grubundan 15 meclis komitesi seçimi yapıldı. Yapılan seçim sonuçlarına göre Ahmet Aydın'ın grubu 9 , Mustafa Kırboğa'nın grubu da 6 Meslek Komitesi’ne sahip oldu.

 

Grubun birinin 39'a 39 olan sonucunda yapılan Kura ile Ahmet Aydın'ın grubu aldı. Diğer grupta da 39 a 40 ile Ahmet Aydın'ın grubu aldı. Mustafa Kırboğa konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede "6 gruptan birinci ve ikinci gruba gençler olduğu için hiç kimseyi çıkartmadık, gençlerin önü açılsın istedik, İlk kez böylesine bir seçim yaşadık,Amacımız Ticaret odası Başkanı olup Ürgüplü Esnafımıza, İş adamlarımıza her türlü desteği vermek ve Ürgüp'ü ticari noktada en iyi şekilde temsil etmekti,  yılda bir kez esnafa aidat borcunuz var diye kağıt göndermek yerine, umarım ki bu seçimle yeni yönetim teşvik ve hibelerden Ürgüp'lü esnafımız daha fazla haberdar edilerek bilgilendirilir. kısmet değilmiş sonuç Ürgüp için hayırlı olsun." dedi.

Haber:Faruk Özzengin

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yer görk aşk.. - 5 yıl önce
yer gök aşk çekimlerinden fırsat bulup çok daha önce çalışmaya başlasaydınız ve de duyursaydınız böyle olmazdı.. daha kendi içinizde birlik yoktu sizin, sen diyorsun benim ekibim, ahmet öcal diyor benim ekibim, hanginiz liderdiniz söyler misin kırboğa..?? millet kimin arkasına düşeceğini bilemedi, egonuzu yenemediniz ikiniz de...