banner461
banner195

Ürgüp Ticaret Odasından İspanya’ya KOSGEB destekli gezi

Ürgüp Ticaret Odası, üyesi olan ve çoğunluğunu inşaat ve emlak sektörünün oluşturduğu grupla İspanya Madrid’e iş gezisine düzenledi.

Ürgüp Ticaret Odasından İspanya’ya KOSGEB destekli gezi
16 Ekim 2014 Perşembe 12:53

banner143
banner134

 Ürgüp Ticaret Odası, üyesi olan ve çoğunluğunu inşaat ve emlak sektörünün oluşturduğu grupla İspanya  Madrid’e iş gezisine düzenledi.

30 firmanın katılımı ile 13/16 EKİM  tarihleri arasında yapılan gezi için Ürgüp Ticaret Odası Başkanı Ahmet Aydın,  İspanya Ticaret Müşavirliği,  ispanya iş konseyi,  ispanya ticaret odası ve Avrupa’nın en büyük yapı fuatlarından olan INTERNATIONAL NO DIG Fuar ve İş Geliştirme Gezisi Organizasyonuna ziyaretci  olarak katıldıklarını, inşaat sektörü ile alakalı incelemelerde bulunduklarını , Avrupa’ lı  İşadamları ile görüşmeler  düzenlediklerini söyledi. 

Yapılan toplantılarda İspanya’da  serbest bölge yatırımları ve ticaret ile ilgili yetkililerden bilgi aldıklarını,  dolu dolu bir gezi olduğunu söyledi.  

4 gün boyunca İspanya’da iş bağlantılarının yollarını arayarak Ürgüp’ü anlattıklarını ifade eden Aydın,  Ürgüp Ticaret Odası olarak yurt içi ve yurt dışı iş gezileri düzenlediklerini , yaptığımız faaliyetlere olan talepler her seferinde bir öncekinin önüne geçiyor buda bizim çalışma azmimizi artıyor ,  Ürgüp Ticaret Odası üyelerine hizmet etmek için elimizden geleni var gücümüzle yapmaya devam edeceğiz dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gereksiz - 4 yıl önce
bu gezilere fuarlara neden acaba kayıtlı her üye davet edilmiyorda belli başlı üyeler davet ediliyor bu ticaret odası esnaf odası bilmem ne odası hepsi gereksiz kuruluşlar 3 nesilim ata mesleği yapyorum 45 yıldır var olan bi kuruluşuz bir gr faydası olduğunu görmedim buzamana kadar oda başkanı ve sevdikleri beleşe gezip geliyor fuar bahane gezilen yerler ve işlenen hatlar şahane...sözüm türkiye geneline