banner461
banner195

Ürgüp TOKİ alanına doğalgaz ulaşması için çalışmalar sürüyor

Ürgüp ilçesi TOKİ alanına Doğalgaz ulaşması için Ürgüp Belediyesi ve Kapadokya Doğalgaz AŞ tarafından tecrübeli firma ALÖZ Mühendislik’e yaptırılan çalışmalar kısa sürede tamamlandı.

Ürgüp TOKİ alanına doğalgaz ulaşması için çalışmalar sürüyor
11 Haziran 2015 Perşembe 18:32

banner143
banner134
Ürgüp İlçemiz TOKİ alanına Doğalgaz ulaşması için Ürgüp Belediyesi ve Kapadokya Doğalgaz AŞ tarafından tecrübeli firma ALÖZ Mühendislik’e yaptırılan çalışmalar kısa sürede tamamlandı.

Yüklenici firma tarafından TOKİ’den başlayan çalışmalar Belediyenin kısa sürede açarak harfiyatını tamamlattığı yeni yoldan geçen doğalgaz ana hattı hadosan kavşakta bulunan doğalgaz istasyonuna ulaşmasına yaklaşık 500 metre kaldı.

Yaklaşık 1 hafta önce başladıkları çalışma sonucunda hava şartlarının olumsuz olmasına rağmen TOKİ alanından İstasyon aralığındaki 3.000 metreyi tamamlamak üzere olan firma yetkilileri İstanbul ve İskenderun gibi büyük nüfuslu şehirlerde tecrübesini kanıtlamış bir taşeron ile çalıştıklarını, Ürgüp’te çalışmaların TOKİ’nin ardından geçen yıl yarım kalan Fatih mahallesi ile devam edeceğini ardından Evka mahallesine başlanacağını ifade ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.