banner461
banner195

Ürgüp Ülkü Ocağı Kitap Toplama Kampanyası‏

Ürgüp Ülkü Ocağı Başkanı Oytun Akyol ihtiyaç sahibi öğrenciler için kitap bağışı kampanyası başlattıklarını belirterek, bu kampanya herkesin katılmasını ve destek olmasını istedi.

Ürgüp Ülkü Ocağı Kitap Toplama Kampanyası‏
17 Temmuz 2013 Çarşamba 15:33

banner143
banner134

 AKYOL kampanya ile ilgili yaptığı konuşmada şu açıklamalara yer verdi; Ürgüp Ülkü Ocağı olarak başlattığımız ''Bir Kitap'da Sen Bağışla'' kampanyamız ile  Ürgüp'te ve Köylerimizde kitap okumayı yaygınlaştırma ve kütüphanesi yetersiz olan okullara destek amacı ile bu kampanyayı başlattığımızı sizlere duyurmaktan onur duyarız.

 

Bu kampanya ile öncelikli olarak topladığımız kitapları köylerdeki okullarımıza ve ihtiyacı olan öğrencilere ulaştıracağız. Kitaplarımızın evlerde tozlanacağına, yeni beyinlere ilim ve irfan aşılamasını temenni ediyoruz. Sizde evlerinizde kullanmadığınız kitaplardan veya yeni kitap satın alarak kampanyamıza katılabilirsiniz.

 

Ürgüp Ülkü Ocağı olarak El İlanları, Broşürler ve Sosyal Medya'da bu kampanya ile geniş katılımı hedefliyoruz.

 

Kitap bağışında bulunmak isteyen vatandaşlarımız, bizzat Ürgüp Ülkü Ocağına bırakabilir veya telefon aracılığı ile iletişime geçip destek olabilir.

 

İrtibat Telefonu: 0535 825 60 96

Ürgüp Ülkü Ocağı Adresi: Sivritaş mahallesi, Halkbank üstü no:13


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ozi Reis - 5 yıl önce @ülkücü başkan
ürgüpte klasik çekemeyen ve çatlayan akp'lilerden birisin. aslında senin kim olduğun açık belli ama rahat ol sen.
Avatar
ülkücü başkan - 5 yıl önce
arkadaşın çalışmalarını takip ediyorum ama sadece isim duyurmak için reklam ve rant için . kendine site yapmış ordan yazıyor buraya paylaştırıyor . ama hep reklam reklam ve rant
Avatar
Mert - 5 yıl önce @ülkücü başkan
kardeş allah rızası için, 1 gram delikanlılığın varsa ismini soyisimi ver.
Avatar
Umut - 5 yıl önce @ülkücü başkan
siz de memleket için hayırlı bir projeler üretin ve reklamınızı yapın.. insan kendi neyse karşısındakini de öyle görürmüş.. ne diyelim biz icraat yaparız sizler ise konuşmasını..
Avatar
Ahmet Yerebakan - 5 yıl önce @ülkücü başkan
çok başarılıysanız sizinde projelirinizi görelim yada desteklediginiz herhangi partinin burda lafla olmuyor icraatını göster icraatını karı gibi konusarak olmuyor öle.millet kimin ne olduğunu gayet iyi biliyor rahat olun siz !
Avatar
Bekir - 5 yıl önce @ülkücü başkan
her gun girip yorumları okuyon heralde belli de delıkanlılıgın adamlıgın yokmus senin. mıllet ismini sormuş ama adam olmadıgın ıcın yazamamısın. herkes yorum yaparken akıllı olacak adam olacak bu son uyarı
Avatar
İsmail - 5 yıl önce @ülkücü başkan
faydalı bir iş yapıyoruz ki bu kadar duyuluyoruz. reklam filanda yaptığımız yok. yatmakdan başka birşey bilmeyen sefiller çalışana bok atarmış. sizinkide öyle
Avatar
Sefa - 5 yıl önce @ülkücü başkan
oytun başkanı eleştirmek sana mı kaldı lan adam olmadık karaktersiz. oytun başkanın yaptığı her açıklamanın altına böyle bi tane yorum geliyor hepiniz aynı kişisiniz ya da aynı yalakalarsınız. bu size son uyarımız ayağınıızı denk alın, yoksa aldırırız.