banner461

Ürgüp Yeniden İnşaa Ediliyor

Ürgüp Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Atatürk Bulvarında, altyapı çalışmalarının ardından yağmur gider mazgalları tamamlanan yol çift yönlü olarak yeniden yapılıyor.Altyapının ardından üstyapı çalışmalarını başlatan...

banner503
Ürgüp Yeniden İnşaa Ediliyor
31 Mayıs 2016 Salı 12:48

banner143
banner134
Ürgüp Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Atatürk Bulvarında, altyapı çalışmalarının ardından yağmur gider mazgalları tamamlanan yol çift yönlü olarak yeniden yapılıyor.
Altyapının ardından üstyapı çalışmalarını başlatan Ürgüp Belediyesi, ’Ürgüp’e İyi Gelecek’ sloganı ile çalışmalara hız verdi. İki dönemdir, Ürgüp’ün geleceği için altını dünya kentine yakışır | | | hale getiren Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, "Altyapı çalışmaları zordur, herkesin cesaret edipte girebileceği bir iş değil, biz bunu bilerek girdik ve nihayete erdirdik, sırada üstyapı projelerimizin uygulama aşaması var. Herşey bir plan ve program dahilinde devam ediyor. Sabır ve hoşgörü ile altyapıyı bitirmemizi sağlayan kıymetli Ürgüp halkı hizmetin en iyisine layık. Bu yüzden söz verdiğimiz gibi ilk etap ihalemizin ardından yüklenici firma çalışmalarına başladı. Atatürk Bulvarı, Mehmet Dinler Bulvarının başladığı noktaya kadar renkli ve modern kilitli parke ile döşenecek, kaldırımlar dünya standardı ölçüsünde engelli dostu olarak yapılacak. Orta refüjlerin taşları yenilenerek örnek bir çalışma sergilenecek." dedi.
2. Etap imar yolu düzenleme ihalesinin 9 Haziranda yapılacağının altını çizen Yıldız, "2. İhalemiz 9 Haziranda yapılacak. İhaleyi vereceği teklif ile alan firmada belirlenen noktalarda çalışmalarını başlatacak. Asfalt projemizin ise çizimlerinin bir kısmı elimize ulaştı. Tamamı hazır hale gelince asfalt ihalemize de çıkacağız. Paramız var, ekibimiz var, ekipmanımız var. Hizmetin en iyisini hak eden vatandaşlarımız da var, bize de yapmak düşer." diye konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.