banner461
banner195

Ürgüp’lü gurbetçiler oy vermek için Kayseriye gidiyor

Gümrük kapılarından 26 temmuz tarihinden önce yurda giriş yaptığı için oy kullanamayan Ürgüp’lü gurbetçi vatandaşlar Kayseri Havalimanında kurulan sandığa giderek oylarını kullanıyorlar

Ürgüp’lü gurbetçiler oy vermek için Kayseriye gidiyor
31 Temmuz 2014 Perşembe 13:19

banner143
banner134

 Gümrük kapılarından 26 temmuz tarihinden önce yurda giriş yaptığı için oy kullanamayan Ürgüp’lü gurbetçi vatandaşlar Kayseri Havalimanında kurulan sandığa giderek oylarını kullanıyorlar.

Ürgüp’te tatillerini geçirmek için dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen gurbetçi vatandaşlar Kayseri Havalimanında gümrükte kurulan sandıklarda oylarını kullanmak için Kayseri’ye gidiyor.

Almanya’nın Mannheim şehrinden gelerek Ürgüp’te tatilini geçiren İbrahim Ertunç, bayramın 3. gününde Kayseri Havalimanına giderek oyunu kullandığını belirterek, "Her yıl izne geliriz, son 10 yılda Türkiye’nin geldiği durumu en iyi görenler gurbetçiler, eğer 60’lı yıllarda böyle bir Türkiye olsaydı milyonlarca Türk bugün gurbet elde yaşamak zorunda kalmazdı, Bugün Erdoğan’a sahip çıkmak, savaşta cepheye gitmekle eş değerdedir, Bizde ailece üzerimize düşen görevi yaptık, Türkiye’nin geleceği için giderek oyumuzu kullandık, Erdoğan’a cumhurbaşkanlığı şimdiden hayırlı olsun." değerlendirmesinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.