banner461
banner195

Ürgüp’te 50 yataklı devlet hastanesi ihalesi yapıldı

Geçtiğimiz yıl ihale edilerek yüklenici firma tarafından çalışmaları başlatılan temel ve harfiyat çalışmaları devam ederken projede değişikliğe gidilerek yeniden...

Ürgüp’te 50 yataklı devlet hastanesi ihalesi yapıldı
10 Şubat 2015 Salı 17:46

banner143
banner134

 Geçtiğimiz yıl ihale edilerek yüklenici firma tarafından çalışmaları başlatılan temel ve harfiyat çalışmaları devam ederken projede değişikliğe gidilerek yeniden ihaleye çıkılmasına karar verilen 50 yataklı Ürgüp devlet hastanesi inşaatı işi için bugün Ankara TOKİ genel merkezinde yeniden ihale yapıldı.

Saat 14:30’da başlayan Ürgüp İlçesi 50 Yataklı Devlet Hastanesi İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İkmal İnşaatı İşi ihalesine 11 firma katıldı. En düşük teklifi ARTIM PROJE İNŞAATverdi. İkinci en düşük teklif sahibi ise GÜNEŞ KONUT oldu. İhale komisyonunun incelemesinin ardından ihale sonucu bir ay içerisinde netleşecek.

Konvansiyonel Kalıp Sistemiyle yapılacak 50 Yataklı Devlet Hastanesinde sözleşmenin imzalanmasından itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılacak, Yer tesliminden itibaren 600 (Altıyüz) takvim günü içerisinde iş tamamlanarak teslim edilecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.