banner461
banner195

Ürgüp’te Demir Demirkan ve Gökçe Rüzgârı

Demir Demirkan ve Gökçe Kapadokya Meslek Yüksekokulu geleneksel bahar konserleri kapsamında Ürgüp’te düzenlenen konserde sahne aldı.

Ürgüp’te Demir Demirkan ve Gökçe Rüzgârı
25 Nisan 2015 Cumartesi 10:38

banner143
banner134

Kapadokya Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen Bahar Konserleri kapsamında Ürgüp Migros önünde Demir Demirkan ve Gökçe sevenleriyle buluştu.

Soğuk havaya rağmen alanı dolduran gençler ünlü sanatçılar Demir Demirkan ve Gökçe şarkılarıyla coştu. Kayakapı’da konaklayan sevilen pop müziği sanatçısı Gökçe, konserin ertesi sabahı sıcak hava balonu ile Kapadokya’yı gökyüzünden izleme imkanı buldu.

Kapadokya Meslek Yüksekokulunun düzenlediği ve ana sponsorun Kayakapı olduğu etkinlik, Pastırmacı Ürgüp, Butterfly Ballons, Deluxe Ballons, Royal Ballons, Sezgin Yapı, Karacalar, Aras Kargo, Sayınlar Gıda, Yıldız İnşaat, Zirve İnşaat ve Tesisat, Perissia, Archilles Özel Güvenlik, Kavdırlar ve CLS Turizm katkılarıyla gerçekleştirildi.

 
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirde genç olmak - 3 yıl önce
konser sırasında sanatçı arkasında sponsorların isimlerinin dönmesi tam bir görgüsüzülüktü. teşekkürler gerçekten. reklamın bile kibarını beceremiyorsunuz!!!!!