banner461

Ürgüpte doğalgaz abone bağlantıları devam ediyor

Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde Enerya Kapadokya doğalgaz dağıtım AŞ tarafından geçtiğimiz yıl tamamlanan doğalgaz ana hattının ardından mahallelerde gaz dağıtımı devam ediyor.

banner503
Ürgüpte doğalgaz abone bağlantıları devam ediyor
12 Temmuz 2014 Cumartesi 13:34

banner143
banner134

 Enerya Kapadokya doğalgaz dağıtım AŞ tarafından geçtiğimiz yıl tamamlanan doğalgaz ana hattının ardından mahallelerde gaz dağıtımı devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl Kavaklıönü mahalllesi, altıkapılı mahallesi ile otellerin doğalgaz dönüşümünün tamamlanmasının ardından bu yılda fatih mahallesinin doğalgaz kullanması için çalışmalar devam ediyor.

Enerya Kapadokya doğalgaz dağıtım AŞ firmasından yapılan açıklamada "Doğalgaza abone olmak isteyen vatandaşların mahallelerinde kazı çalışmaları devam ederken abone olmaları durumunda kanallar açılmışken, kendi binalarına hat çekilmesi hem süreç açısından hem de tekrar tekrar kazılmasının milli ekonomiye vereceği zarar açısından önem arz etmektedir." denildi.

Kavaklıönü mahallesinde ikamet eden ve geçtiğimiz yıl gaza geçiş yapmayan abonelerin talepleri ile bu yıl gaz verilecek fatih mahallesindeki vatandaşların abone bağlantılarının çekilme işlemi devam ediyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.