banner461
banner195

Ürgüp’te Ekmek İsrafına Anlamlı Destek

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü tarafından, Ocak 2013 yılında başlatılan ’Ekmek İsrafını Önleme Kampanyası’na Ürgüp Belediyesi de destek veriyor.

 Ürgüp’te Ekmek İsrafına Anlamlı Destek
15 Mayıs 2014 Perşembe 18:17

banner143
banner134

 Ürgüp’te Ekmek İsrafına Anlamlı Destek

NEVŞEHİR(MHA) Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü tarafından, Ocak 2013 yılında başlatılan ’Ekmek İsrafını Önleme Kampanyası’na Ürgüp Belediyesi de destek veriyor.

Toplumda ekmek israfını önlemek için bilinçlendirmenin çok önemli olduğunu belirten Toprak Mahsulleri Ofisi Kırşehir Şube Müdürü Fatih Gümüş, bilgilendirme çalışmaların sonuç verdiğini belirterek yıllık 2,8 milyar lira tasarruf sağlandığı belirtti.
Ürgüp'te bazı okul ve otellere de ekmek israfını önlemek için bilgilendirme afişleri belediyemiz ve toprak mahsulleri ofisi ortaklığıyla asılması sağlandı.
Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız'ı ziyaret eden, TMO Kırşehir Şube Müdürü Fatih Gümüş, Şube Müdür Yardımcısı Selçuk Demirağ, Bilgi İşlem Şefi Gökhan Özcan, Hacıbektaş ofis müdürü Bilal Ulusoy, Ürgüp Belediye Meclis üyesi Mustafa Kılıç ile birlikte Ali Baran Numanoğlu Orta okulu ile Kral Otele israf önleme afişleri astılar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.