banner461
banner195

Ürgüp'te Fuhuş Operasyonu 3 Kişi Yakalandı

Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği görevlileri tarafından üç adrese eş zamanlı olarak düzenlenen baskında ikisi bayan ikisi erkek olmak üzere toplam 4 kişi bağ evinde suç üstü yakalandı.

Ürgüp'te Fuhuş Operasyonu 3 Kişi Yakalandı
06 Ağustos 2014 Çarşamba 18:48

banner143
banner134
Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği görevlilerinin yapmış olduğu çalışmalar sonucu, Ürgüp İlçe merkezinde bulunan umuma açık yerlerde İ.Z. isimli erkek şahıs ile yabancı uyruklu R.M. isimli hayat kadınının erkek müşterilere para karşılığında hayat kadını ayarlayarak fuhşa aracılık yaptıkları ve yaşı küçük T.B. isimli kız çocuğunu fuhşa teşvik ettirdikleri tespit edilmiştir.

            Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlileriyle koordineli olarak 05.08.2014 tarihinde Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğünce şüphelilere ait üç adrese eş zamanlı baskın yapılmıştır. Bu baskında görevli Polis Memurları seri numaraları önceden alınmış parayla müşteri rolünde fuhşa aracılık yapan İ.Z. isimli şahıs ve yabancı uyruklu R.M. isimli hayat kadını ile fuhuş pazarlığı yaptıktan sonra görevlilerce önceden belirlenen bağ evinde suçüstü yakalanmışlardır.

            Yapılan operasyonda konu ile ilgili ikisi bayan ikisi erkek olmak üzere toplam 4 kişi Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirilmiştir .Getirilen şahıslardan bir bayan ifadesi alındıktan sonra salıverilmiştir. Şüphelilerde ait ikametlerde yapılan aralamalarda 15 adet uyuşturucu ve uyarıcı hap, 1 adet sahte kimlik ve yaklaşık 2 gram ağırlığında toz haline getirilmiş uyuşturucu veya uyarıcı madde ele geçirilmiştir. İkisi erkek biri bayan olmak üzere toplam üç şahıs İlçe Emniyet Müdürlüğünde sorgulanıp ifadeleri alındıktan sonra Ürgüp Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmiştir.

            Görüştüğümüz yetkililer; bu ve benzeri suçlarla mücadelelerinin, halkımızın huzur içinde yaşamaları için etkin bir şekilde devam edeceklerini, Polis Halk ilişkileri kapsamında karşılıklı güven içerisinde işbirliğinin önemine vurgu yaparak vatandaşlarımıza suç ve suçlularla yapılan mücadelelerde bugüne kadarki desteklerinden dolayı teşekkür ettiklerini belirterek bu birlikteliğin devamı temenni etmişlerdir.

 

FİB Haber Merkezi olarak Ürgüp te asayiş ve güvenliğin teminindeki başarılı çalışmaları nedeniyle Ürgüp İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Zafer Akpınar ve Ürgüp ilçemiz görevlilerine yapmış olduğu desteklerden dolayı Nevşehir İl Emniyet Müdürümüz Sayın Metin Kalayoğlu'na teşekkürlerimizi sunuyoruz...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ürgüplü... - 4 yıl önce
sonucu da yazsaydınız.. kesin savcılıkta serbest kalmışlardır... aynı tas aynı hamam devam :)
Avatar
Paşa - 4 yıl önce
Ürgüp polisi anca 18 yaşında bir gence kimliksiz diye 91 tl ceza yazar o arkadaşımız ürgüp delıkanlısı bukadarınıda duydukya yazık biraz insaf gidinde daha önemli işlerle uğraşın ha şöyle
Avatar
naber - 4 yıl önce
zina serbest, yol ver gitsin...
Avatar
her şeye kıllanan adam - 4 yıl önce
hükmün geri bırakılıp 5 yıl süreyle denetimli serbestlikten dışarı :)) ne bekliyodunuz
Avatar
polis uyuyor - 4 yıl önce
nevşehir ve ilçe polisleri millete ahkam kesmekten baska ne is yapar . yatıyolar