banner461
banner195

Ürgüpte Kreş öğretmenlerinden örnek çalışma

Ürgüp Kavaklıönü Mahallesinde Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin uygulama okulu olarak faaliyet gösteren kreşin öğretmenleri, okulun bahçesinde Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi döner sermayesi tarafından öğrencilerin sıcak havalarda bahçede daha rahat vakit geçirmesi amaçlanarak ihata duvarı ve panel çit uygulamasının yaptırılmasının ardından öğretmenler ellerinde kazma kürekle bahçede peyzaj düzenlemesini kendi elleriyle yapıyor.

Ürgüpte Kreş öğretmenlerinden örnek çalışma
30 Nisan 2015 Perşembe 16:59

banner143
banner134
Ürgüp Kavaklıönü Mahallesinde Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin uygulama okulu olarak faaliyet gösteren kreşin öğretmenleri, okulun bahçesinde Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi döner sermayesi tarafından öğrencilerin sıcak havalarda bahçede daha rahat vakit geçirmesi amaçlanarak ihata duvarı ve panel çit uygulamasının yaptırılmasının ardından öğretmenler ellerinde kazma kürekle bahçede peyzaj düzenlemesini kendi elleriyle yapıyor.

Kreş öğretmenlerinden Naile Yazgı ve Nuran Ünlü derslerden kalan zamanlarda ellerinde kazma kürekle bahçeye çiçek dikerek çocukların daha güzel bir ortamda vakit geçirmelerini sağlamak için peyzaj düzenlemesi yapıyor.

Okulun kendileri için evlerinden bir farkı olmadığını belirten fedakar öğretmenler, günün neredeyse tamamı evden çok okulda geçiyor, evimize nasıl önem veriyorsak okulumuza da en az o kadar önem veriyor ve bu bilinçle işimizi severek yapıyoruz. dediler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.