banner461
banner195

Ürgüp'te lösemi hastası çocuğun hayalini Polis gerçekleştirdi

Nevşehir’in Ürgüp İlçesi sivritaş mahallesinde ikamet eden ve kan kanseri tedavisi gören 10 yaşındaki Rana’nın polis olmak isteğini duyan Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğü, Rana’yı evinde ziyaret ederek Rana’nın bir günlüğüne polis olma hayalini gerçekleştirdi.

Ürgüp'te lösemi hastası çocuğun hayalini Polis gerçekleştirdi
06 Kasım 2014 Perşembe 14:44

banner143
banner134
Nevşehir’in Ürgüp İlçesi sivritaş mahallesinde ikamet eden ve kan kanseri tedavisi gören 10 yaşındaki Rana’nın polis olmak isteğini duyan Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğü, Rana’yı evinde ziyaret ederek Rana’nın bir günlüğüne polis olma hayalini gerçekleştirdi.

İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli bir grup polis, lösemi hastalığıyla mücadele eden Rana’yı evinde ziyaret ederek, sağlık durumu ile  ilgili ailesinden bilgi aldı, fanatik galatasaray taraftarı olduğunu öğrendikleri Rana’ya özel galatasaray forması hediye eden polis ekipleri, büyüyünce polis olma hayali kuran Rana’ya yunus kıyafeti hediye etti.

Polis kıyafetini giyen Rana, polis arabasıyla tur attı. Fanatik fenerbahçe taraftarı olan İlçe Emniyet Müdürü, Rana iyileştiğinde birlikte galatasaray maçına gideceklerine de söz verdi.

Bir işlem için İlçe Emniyet Müdürlüğüne gelen Ürgüp’lü turizmci bir hayırseverde Rana ve ailesinin oturduğu evin bir yıllık kira bedelini karşılayarak, İnsan hayatının her şeyin üzerinde olduğunu, hele hele küçük bir kız çocuğunun tedavisinde pay sahibi olmaktan onur duyacağını söyledi. 

Haber:Faruk Özzengin / Ürgüp Haber


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ATİLLA - 3 yıl önce
zafer müdürüme saygılarımı sunuyorum cok güzel örnek bir davranış
Avatar
HAYALLER - 3 yıl önce
allah razi olsun takdi̇r etmek lazim