banner461

Ürgüp'te Polisi Alarma Geçiren Paket

Olay bugün saat 15:00 sıralarında Ürgüp Belediyesi önü, Kayseri Caddesinde park halinde bulunan 38 YC 021 plakalı aracın yanına bırakılan lacivert bir çantanın farkedilmesiyle başladı.

banner503
Ürgüp'te Polisi Alarma Geçiren Paket
05 Ağustos 2015 Çarşamba 23:39

banner143
banner134
Ürgüp Emniyet Müdürlüğü, çevreyi güvenlik şeridi ile çevirerek araç ve yaya trafiğini durdurdu. Nevşehir'den bomba imha ekibi talebinde bulundu.Ürgüp Emniyeti işini şansa bırakmadı
Olay bugün saat 15:00 sıralarında Ürgüp Belediyesi önü, Kayseri Caddesinde park halinde bulunan 38 YC 021 plakalı aracın yanına bırakılan lacivert bir çantanın farkedilmesiyle başladı.

 

Ürgüp Emniyet Müdürlüğü, çevreyi güvenlik şeridi ile çevirerek araç ve yaya trafiğini durdurdu. Nevşehir'den bomba imha ekibi talebinde bulundu.

 

O sırada Mehmet Akif Ersoy Parkında dinlenmekte olan çantasını unuttuğunu farkeden aile araçlarının başına geldiklerinde Emniyet Müdürlüğü ekipleri çanta sahibi olduğunu iddia ettikleri aileyi de çantanın yanından uzaklaştırdı.

 

Çantanın ve aracın kendilerine ait olduğunu yetkililere kanıtlayan aile, polislerle birlikte çantayı açarak içerisinde elbise, ayakkabı gibi kişisel eşyalarının bulunduğunu gösterdi.

 

Kimlik kontrolü için aile İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürülürken. Polis şeritleri kaldırarak hayatı normal seyrine dönderdi.

Haber: Faruk Özzengin

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.