banner461
banner195

ÜSET MYO'dan Avrupa Başarısı

Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksek okulu öğrencileri “AlbCookFest 2018” yemek yarışmasından Avrupa Üçüncülüğü ile döndüler.

ÜSET MYO'dan Avrupa Başarısı
13 Mart 2018 Salı 16:23

banner143
banner134
NEVÜ Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksekokulu (NEVÜ ÜSET MYO) Aşçılık Programı öğrencileri Arnavutluk/Tiran’da düzenlenen “AlbCookFest 2018” yemek yarışmasından Avrupa Üçüncülüğü ile döndüler.
10 ülkeden 100’den fazla yarışmacının katıldığı “AlbCookFest 2018” yemek yarışmasına yüksekokulumuzu temsilen Öğr.Gör. Osman Özer’in koordinatörlüğünde Aşçılık Programı öğrencilerimiz Kübra Yıldırım, Özkan Öztürk ve İlknur Kapıcıoğlu katıldı.
Öğrenciler, bireysel ana yemek kategorisinde 1 altın, 1 gümüş ve 1 bronz madalya, uluslararası takım kategorisinde ise Avrupa Üçüncülüğü (bronz madalya) elde ettiler. 
Elde edilen uluslararası başarıdan dolayı memnuniyetini dile getiren NEVÜ ÜSET MYO Müdürü Dr. Öğr. Üy. Aziz Gökhan Özkoç, Öğr. Gör. Osman Özer ve yarışma ekibini makamında kabul etti.
Özkoç, öğrencilerimizi başarılarından ötürü tebrik ederek, başta Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı olmak üzere Ürgüp Kaymakamlığı’na, Dere Suit Otel’e ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na desteklerinden dolayı teşekkür etti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.