banner461

Vali Aktaş, İlk İftarı Sevgi evlerindeki Çocuklarla Yaptı

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Sevgi Evlerinde kalan çocuklarla birlikte iftar açtı.

banner503
Vali Aktaş, İlk İftarı Sevgi evlerindeki Çocuklarla Yaptı
17 Mayıs 2018 Perşembe 14:05

banner143
banner134

İftar programına katılan Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ile eşi Songül Aktaş ve oğlu Ahmet Aktaş, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı ve eşi Sevda Bağlı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener ve eşi İlknur Şener Sevgi Evlerinde kalan çocuklarla birlikte iftar ettiler.
İftar öncesi geldikleri Sevgi Evinde, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener ve diğer yetkililer tarafından karşılanan Vali Aktaş ve eşi Songül Aktaş, Sevgi Evinde kalan çocukların Ramazanlarını tebrik ederek, oruçlarının kabul olmasını diledi. Sevgi Evlerinin minik sahipleriyle akşam boyunca yakından ilgilenerek sohbet eden Vali Aktaş ve eşi Songül Aktaş, iftarlarını da çocuklarla birlikte açtı. 
İftar yemeği sonrası çocuklara kitap ve çantahediye eden Vali Aktaş, “Sizlerin iyi şekilde, topluma faydalı insanlar olarak yetiştirilmeniz ve eğitimlerinizi tamamlayarak buralardan ayrılmanız bizim en büyük dileğimizdir. Bütün çalışmalarımız ve gayretlerimiz de buna yöneliktir. Sizler de gayret göstererek, milletimizin ve devletimizin size sağladığı bu güzel imkanları en iyi şekilde değerlendirerek hayata atılacaksınız, memleketimize, milletimize, ailelerinize hayırlı insanlar olacaksınız” dedi.
Vali Aktaş, Sevgi Evlerinde çocuklara hizmet eden tüm çalışan personele teşekkür etti.
Çocuklar ise iftar programı dolayısıyla bir arada bulunmaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek, Vali İlhami Aktaş’a ve beraberindeki heyete teşekkür ettiler.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.