banner461
banner195

Vali Aktaş'tan Ürgüp Ve Avanos'da ki Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Ürgüp Ve Avanos İlçelerindeki Şehit Ailelerini Ziyaret ederek Ramazan Bayramlarını Tebrik Etti.

Vali Aktaş'tan Ürgüp Ve Avanos'da ki Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti
13 Haziran 2018 Çarşamba 17:25

banner143
banner134

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Ramazan Bayramı nedeniyle şehit ailelerini evlerinde ziyaret etti.

Vali İlhami Aktaş, 2014 yılında Ağrı İli Patnos İlçesinde askerlik görevi başında iken kaza sonucu şehit olan Jandarma Er Metin Özüarı’nın Ürgüp’teki ailesini, 1989yılında Kars İli Sarıkamış İlçesinde şehit düşen Piyade Onbaşı Numan Tatlı’nın Ürgüp-Ortahisar’daki ailesini, 1981 yılındaMersin İli Tarsus İlçesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Jandarma Astsubay Nihat Özsoy’un Ürgüp İlçesindeki ailesini ve 1995 yılında Kuzey Irak’ta şehit olan Piyade Er Murat Koç’un Avanos İlçesindeki ailelerini ziyaretetti.

Ayrıca; Vali Aktaş ve beraberindeki Avanos Kaymakamı Murat Çağrı Erdinç, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener ve Mahmatlar Köyü Muhtarı Adem Özdemir’in katılımıyla,geçtiğimiz aylarda vefat eden Şehit Piyade Er Murat Koç’un annesi Kiraz Koç’un vefatı nedeniyleMahmatlar Köyünde ikamet eden şehit babası Hasan Koç’a evinde taziye ziyaretinde bulunuldu.

Şehit ailelerine başsağlığı dileklerini yineleyerek, tüm şehitlere Allah’tan rahmet, yakınlarına da sabırlar dileyen Vali Aktaş, Ramazan Bayramlarını da tebrik etti.

Vali Aktaş, evlerinde ziyaret ettiği şehit aileleriyle bir süre sohbet ederek, onların istek ve taleplerini dinledi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren şehit aileleri, Vali Aktaş ve beraberindekilere teşekkür etti.

Ziyaretlerde Vali Aktaş’a; Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Avanos Kaymakamı Murat Çağrı Erdinç ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener de eşlik etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.