banner177
banner195

Vali Ceylan Şehit Ailelerini Ziyaret Edecek

Yaklaşan kurban bayramı öncesinde Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ve Vali yardımcılarının ilimiz merkezinde bulunan Şehit ve Gazi ailelerine ziyaret programı yapılıyor.

Vali Ceylan Şehit Ailelerini Ziyaret Edecek

banner143
banner134

 Vali Ceylan Şehit Ailelerini Ziyaret Edecek

NEVŞEHİR(MHA) Yaklaşan kurban bayramı öncesinde Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ve Vali yardımcılarının ilimiz merkezinde bulunan Şehit ve Gazi ailelerine ziyaret programı yapılıyor.

Edinilen bilgiye göre geçtiğimiz yıllarda da yapılan bayram öncesindeki ziyaretlerde Vali Mehmet Ceylan’ın yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener’in de yer alacağı belirtildi.

İl Merkezinde ikamet eden 49 Şehit Ailesi ve Gazinin her yıl bayram önceleri yapılan rutin ziyaretlerinin tamamına Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan’ın katılmayacağı, bazılarına Vali Yardımcısı Vural Demirtaş’ın da katılacağı bildirildi.

Söz konusu ziyaretlerde Şehit ve Gazi ailelerine çeşitli hediyelerde sunulacağı belirtildi. 02 Ekim 2014 tarihinde gerçekleştirileceği belirtilen ziyaretlerde aynı zamanda Şehit ve Gazi ailelerinin beklentileri ve sıkıntıları da dinlenecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15
Yükleniyor...

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
değerli sayın valimizi çok seviyorum