banner461
banner195

Vali Ceylan, “Yerel Yönetimlerle İşbirliği İçerisinde Olun”

Nevşehir’de dört dönem halinde gerçekleştirilen il koordinasyon kurulu toplantısında konuşan Vali Mehmet Ceylan, yatırımcı kuruluşların yatırımların belirlenen süre içerisinde bitirilmesi, yatırıma başlandıktan sonra herhangi bir sıkıntı ile karşılaşılmaması için kamu kurum ve kuruluşların yerel yönetimlerle işbirliği içerisinde çalışılmasını istedi.

Vali Ceylan, “Yerel Yönetimlerle İşbirliği İçerisinde Olun”
10 Temmuz 2015 Cuma 23:40

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de dört dönem halinde gerçekleştirilen il koordinasyon kurulu toplantısında konuşan Vali Mehmet Ceylan, yatırımcı kuruluşların yatırımların belirlenen süre içerisinde bitirilmesi, yatırıma başlandıktan sonra herhangi bir sıkıntı ile karşılaşılmaması için kamu kurum ve kuruluşların yerel yönetimlerle işbirliği içerisinde çalışılmasını istedi.

Karayolları, Devlet Su İşleri, Vakıflar, Orman bölge müdürlükleri gibi bölge müdürlüklerinin yanında Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi, İl Özel idaresi gibi yerel yatırımcı kuruluşların 2015 yılı yatırımlarına ilişkin açıklamalarda bulundukları toplantıda yatırımcı kuruluşlara seslenen Vali Mehmet Ceylan, “Yatırımcı kamu kurum ve kuruluşlarımızın yürütecekleri yatırımlarla ilgili tüm kesimlerle gerekli koordinasyonu sağlayarak işe başlamaları isabetli bir karar olacaktır. Zaman geçirmeksizin yatırımların tamamlanabilmesi için ihale işlemlerini yakından takip etmelerini istiyoruz. Özellikle yatırımcı kuruluşlarımızın ilçelerdeki yatırımlar nedeniyle ilçe kaymakamlıkları ve yerel yönetimlerimizle irtibat halinde olmalarını önemle belirtmek istiyorum. Çünkü yerel yönetimlerden alınabilecek bir takım öneri ve taleplerle birlikte ileri de söz konusu yatırımlarla ilgili sıkıntı çıkmayacağını düşünüyorum” ifadelerinde bulundu.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.