banner461
banner195

Vali Ceylan Yol Yapım Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Nevşehir il özel idaresi ekip ve ekipmanları ile gece gündüz demeden yol çalışmalarına hızla devam ediyor.

Vali Ceylan Yol Yapım Çalışmalarını Yerinde İnceledi
12 Mart 2015 Perşembe 23:18

banner143
banner134
Nevşehir İl Özel İdaresinin yol çalışmalarını Nevşehir Valisi Sayın Mehmet CEYLAN, İl Genel Meclis Başkanı Sayın Süleyman ÖZGÜN,Genel Sekreter Sayın İsmail CİHAN yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.
 
     Alaçaşar yolu Tatlarin yol ayrımı istikametlerine giden  3 lü çatal yolun tepe ve kör nokta olması nedeniyle ölümlü kazalara sebebiyet vermemesi ve yola görüş alanı açılabilmesi için yolun kot seviyesinin düşürülerek basılması çalışmalarına ayrıca Merkez- Alaçaşar, Acıgöl- Tatlarin ve Gülşehir Bölükören istikametteki yolların kumlama ve yama işlemlerine de 11.03.2015 tarihinde İl Özel İdaresi makine parkında bulunan greyder, dozer,yükleyici,kamyon ekipman ve ekipleri ile  başlanılmıştır.

Yol çalışmaları esnasında trafik kazalarına sebebiyet verilmemesi için gerekli yerlere uyarı trafik levhaları yerleştirilmiştir. Alaçaşar Tatlarin istikametine giden 3 lü çatal yolun kot seviyesinin düşürülmesi çalışmalarının yaklaşık 10 gün süre içinde tamamlanması planlanmaktadır. 


 
 
 
 
 
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ESENTEPE MAHALLESİ - 3 yıl önce
sayın valim belediye esentepe mahallesine yıllardır çivi çakmadı.ilgilenmiyorlar.Mahalle arasında ki yollar suriye gibi.Bilg.
Avatar
KÖMÜRCÜÜ - 3 yıl önce
Esentepede ki yolları gezip hizmet etmek neden yok?
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
sözkonak topaklı yolu unutuldu mu yoksa