banner461
banner195

Vali Ceylan'dan Destek Sözü

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, hükümlü ve tutuklulara yönelik yapılacak her türlü çalışmaya destek vereceğini ifade etti.

Vali Ceylan'dan  Destek Sözü
10 Mart 2014 Pazartesi 12:49

banner143
banner134

 Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, hükümlü ve tutuklulara yönelik yapılacak her türlü çalışmaya destek vereceğini ifade etti. 

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ve üst düzey kurum amirleri Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza Infaz Kurumunu ziyaret etti. Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Osman Nuri Güler’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyarete; Garnizon Komutanı Dursun Ertuğrul, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sinan Akdoğan, Il Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu, Cezaevi Savcısı Ibrahim Köstekçi katıldı. Vali Mehmet Ceylan, Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Osman Nuri Güler ve beraberindekiler çocuk koğuşu, cezaevi çini atölyesi, demir doğrama atölyesi, kapalı spor salonu, cezaevi yemekhanesi başta olmak üzere bir çok yeri ziyaret etti. Mahkumların boş zamanlarını değerlendirdikleri Hobby Salonunda incelemelerde bulunan heyet, cezaevi çini atölyesine geçerek çini yapımı ve cezaevi hakkında kurum müdürü Ali Başekin’den bilgi aldı. Cezaevi hakkında bilgi alan Vali Mehmet Ceylan kurumda hükümlü-tutuklulara yönelik yapılacak her türlü çalışmaya destek vereceğini ifade etti. 

Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Osman Nuri Güler; yapacağı katkılardan ötürü Vali Mehmet Ceylan’a teşekkür ederek, cezaevindeki hükümlü-tutukluların sosyal ve kültürel yönden gelişimlerine katkıda bulunmak için gereken her türlü çalışmayı yaptıklarını, cezaevinden çıktından sonraki yaşamlarında toplumsal hayatla bütünleşmelerine faydalı olacak faaliyetlerin devam edeceğini ifade etti.

Heyet personel yemekhanesinde öğlen yemeğine katıldıktan sonra kurumdan ayrıldı

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.