banner461
banner195

Vali Ceylan'dan Zihinsel Engelliler Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezine Ziyaret

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Gülşehir ilçesine bağlı Gümüşkent Köyünde bulunan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Vali Ceylan'dan Zihinsel Engelliler Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezine Ziyaret
15 Temmuz 2014 Salı 13:13

banner143
banner134

 Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Gülşehir ilçesine bağlı Gümüşkent Köyünde bulunan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti.

Vali Ceylan'ı Gümüşkent Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde Gülşehir Kaymakamı Murat Ertekin, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İsmail Yoldaş, kurum müdürü Seyfullah Bilen ve Köy Muhtarı Ömer Alın karşıladı.

Burada ilk olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Yoldaş ve merkez müdürü Bilen'den 62 zihinsel özürlünün bulunduğu kurum hakkında bilgiler alan Vali Ceylan daha sonra Gülşehir Kaymakamı Ertekin ile birlikte burada kalan özürlüleri odalarında ziyaret etti. Özürlüler ile bir süre sohbet eden Ceylan ardından özürlüler için oluşturulan hobi bahçesi ve seramik atölyesini gezdi.

Kurum içerisinde yapılan tadilat çalışmalarını da yerinde inceleyen Vali Ceylan, daha sonra buradan ayrıldı. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
... - 4 yıl önce
helal olsun sayın valimize engellileri ziyaret eder il müdürü ak parti il başkanını ziyaret eder...