banner461
banner195

Vali Savaş Tatil İçin Son Nokta’yı Koydu…

İlimiz Nevşehir de soğuk hava ve yoğun kar yağışı nedeniyle İki günlük tatil sonrası yarın için de tatil bekleyen ve bu bağlamda FİB Haber Merkezimize yüzlerce mesaj atarak Vali Savaş’a Tatil isteminde bulunan Öğrencilerin bu seslenişine Nevşehir Valimiz Sayın Abdurrahman Savaş kayıtsız kalmadı.

Vali Savaş Tatil İçin Son Nokta’yı Koydu…
09 Ocak 2013 Çarşamba 21:16

banner143
banner134

 FİB Haber Merkezini Telefonla arayan Nevşehir Valimiz Sayın Abdurrahman Savaş, “Şehrimizde yaşanılan şiddetli kış şartları nedeniyle iki gün Eğitime ara verilmişti. “Artık Hem Okulllarımız hemde Öğretmenlerimiz Öğrencilerini  çok özlemişler dedi.”

 Vali Savaş yarın Okullların açık olduğunu ve iki günlük aradan sonra eğitime devam edileceğinin altını çizerek Tüm Öğrencilerimize rehavete kapılmamaları gerektiğini ve Ailelelerine hayırlı birer evlat memleketlerine ve Ülkemize de iyi bir Birey olarak yetişmeleri için Okulllarını aksatmadan devam ederek Derslerine iyi çalışmalarını beklediklerini ifade etti.

  

Vali Savaş bu vesile ile 2012-2013 Eğitim Öğretim döneminde tüm öğrenci ve Öğretmenlere başarılar diliyorum dedi.Valimiz Savaş son olarak 10 Ocak Dünya Çalışna Gazeteciler Günü dolayısıyla görev yapan tüm Gazetecilerin günlerini kutladığınıda ifade etti.

FİB haber Merkezi olarak bizlerde Sayın Valimiz Abdurrahman Savaş beye konu üzerindeki hassasiyeti ve tüm Başarılı çalışmaları adına teşekkür ediyoruz.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ALİ - 5 yıl önce
fddddddddddd
Avatar
kaymaklı50 - 5 yıl önce
satın valim kaymaklıda kar yağışı devam ediyor keşke bir gün daha tatil olsaydı yollar bu öğrencilerimiz çok korkuyor allah vermesin yollarda bir kaza olsa bunun sorumlusu kim olacak servis şöförümü yoksa siz değerli yetkililer mi?
Avatar
MERKEZ - 5 yıl önce
sayin valim haklisiniz ama hava şartlari çok kötü napicaz biz allah korusun 2 günülük tatil edi̇en durumdan çok daha kötü
Avatar
ahmet tuğrul yenice - 5 yıl önce
yav ne olur vali amca evle okulun arası çok uzak 250m hemde ködeyiz yapma ne olur çok duamızı alırsın yav neolur karda 250 metreyi nasıl gidecez amca yap nolur ya dualarımızı alırsın
Avatar
sami - 5 yıl önce
bence çok güzel bir karar bende öğretmenlerimi çok özlemiştim
Avatar
ahmet tuğruul yenice - 5 yıl önce
cabuk cevab verind biraz erken uyuyalım vali amca ayaklarını öpüyüm vali amca nolur gurbanuın olulam bn tek değilim bir çok insan var ayaklarının altını öpeyim kim yüyüecek 250 metreyi yalan falan söylemiyoz vali amca
Avatar
başı boş - 5 yıl önce
lütfen vali amca yarında tatil olsun hava çok soğuk
Avatar
Mehmet KOÇ - 5 yıl önce
anlamadığım nokta şurası salı günü okullar neden tatil oldu salı günü o kadar şiddetli bir kar yağışıda olmadı şimdi ise 2 gün tatil oldu diye tatil yapmıyorsunuz. where is the adalet?