banner461
banner195

Var Gücümüzle Esnafımıza Hizmet Ettik

Gülşehir esnaf ve sanatkarlar odası Başkanı Ahmet Şahin, Gülşehir esnaf ve sanatkarlar odasında olağan genel kurulun 12 Ocak 2013 tarihinde yapılacağını belirtti.

Var Gücümüzle Esnafımıza Hizmet Ettik
13 Ocak 2014 Pazartesi 09:38

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir esnaf ve sanatkarlar odası Başkanı Ahmet Şahin, Gülşehir esnaf ve sanatkarlar odasında olağan genel kurulun 12 Ocak 2013 tarihinde yapılacağını belirtti.

Söz konusu olağan genel kurulda yeniden oda başkanlığına talip olduklarını kaydeden Gülşehir esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Ahmet Şahin, 4 yıllık görev süresi içerisinde ilçe esnaf ve sanatkarına imkanlar doğrultusunda en iyi hizmeti sunabilmenin çabası içerisinde olduklarına değindi.

 Nevşehir’de ilk kez uygulanan ve ilçe sakinlerinin ilçede bulunan esnaf ve sanatkarlardan alışverişlerini yapmaları ve dolayısıyla ilçe ekonomisinin kalkınması amacıyla başlatılan kampanyanın büyük ilgi gördüğünü söyleyen Gülşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Şahin, ilçede yaşanan elektrik kesintilerinin giderilmesi konusunda da ciddi bir çalışma içerisinde olduklarını dile getirdi.

 Gülşehir ilçesinde yaşanan otopark sıkıntısına da görev süresi içerisinde el attıklarını, bu sorunun yerel yöneticilerle de yapılan işbirliği doğrultusunda büyük oranda çözüme kavuşturulduğunu ifade eden Gülşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Şahin, yapılacak olan genel kurulun ilçeye, ilçede bulunan esnaf ve sanatkarlara hayırlı olması temennisinde de bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.