banner461
banner195

Varol İçin MHP Kapıları Açık...!

Nevşehir İş Dünyası zirvesinde Oda seçimlerinden sonra Borsa seçimleriyle önümüzdeki hafta tamamlandıktan sonra tüm gözler Yerel seçimlere çevrilecek. Ve yaklaşan yerel seçimler öncesinde Nevşehir MHP kanadında da hummalı seçim çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Varol İçin MHP Kapıları Açık...!
23 Mayıs 2013 Perşembe 17:44

banner143
banner134

Yerel seçimlerde Nevşehir Belediye Başkanlığı için MHP eski Nevşehir İl Başkanı Mehmet Varol sesleri yükselmeye başladı.
Elbette bu konuda son sözü MHP Genel Merkezi ve MHP Nevşehir İl ve ilçe yönetimi birlikte verecekler ama Bugün FİB Haber Merkezi objektiflerimize takılan bu kare aslında bu söylemleri güçlendiriyor. MHP nin Eski İl Başkanı ile yeni il başkanı Mehmet Varol ile Göksel Taşçı nın kucaklaşmasını bu şekilde değerlendiren ayısı hiçte azımsanmayacak derecede.
Bu kare sanki Yerel Seçimler için Mehmet Varol'a tüm kapıların açık olduğu şekilinde yorumlanıyor.Ya sizce??? Bekleyelim ve hep birlikte görelim...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
BENCE - 5 yıl önce
mehmet varol ile mhp belediyeyi alir.o kadar!!!
Avatar
Ö.Durmaz - 5 yıl önce
valla vekil adayı,belediye başkan adayı olur mu bilinmez ama farklı bir adayla akp yi zorlar.
Avatar
))) - 5 yıl önce
mehmet varola her yerde kapı açık lakın orda olmak kendısı acısından ıyı degıl
Avatar
esnaf nevşehir halkı vatandaş - 4 yıl önce @BENCE
mehmet varol alacak nevşehir için en hayırlı en dürüst insan,ve nevşehirli pişman olmayacak,kişiliği ve karakteriyle dürüst insan hep birlikte destek olalım nevsehirlim