banner461
banner195

VAROL ‘’ Köylümüz, çiftçimiz MHP iktidarıyla kalkınacak’’

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili Adayları Mehmet Varol ve Mustafa Uğur Derinkuyu ilçesine bağlı köyleri ziyaret etti.

VAROL ‘’ Köylümüz, çiftçimiz MHP iktidarıyla kalkınacak’’
26 Mayıs 2015 Salı 16:43

banner143
banner134
MHP NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI KÖY ZİYARETLERİNDE BULUNUYOR....Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili Adayları Mehmet Varol ve Mustafa Uğur Derinkuyu ilçesine bağlı köyleri ziyaret etti.

MHP Nevşehir Milletvekili Adayları Mehmet Varol, Mustafa Uğur, MHP İl Başkan Yardımcısı Eyüp Öz, Derinkuyu Belediye Başkanı Ahmet Balcı ve partililer Derinkuyu ilçesine bağlı Çakıllı, Mazı, Özlüce, Kellahli ve Til köyünü ziyaret ederek seçim çalışmalarına devam etti. MHP Nevşehir Milletvekili Adaylarını ve partililerini büyük bir coşku içerisinde karşılayan köylüler 7 Haziran seçimlerinde MHP ile yürüyeceğiz mesajı verdiler. 

VAROL ‘’ KÖYLÜMÜZ, ÇİFTÇİMİZ MHP İKTİDARIYLA KALKINACAK’’MHP Nevşehir Milletvekili Adayı Mehmet Varol köy ziyaretlerinde yaptığı açıklamada köylülerimiz, çiftçilerimiz bizlerle birlikte MHP iktidarıyla birlikte kalkınacaklar diye konuştu. Varol, ‘’ MHP Milletvekili Adayları olarak bizler köylümüzün, çiftçimizin her zaman yanında olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Köylümüz ve çiftçilerimiz ne yazık ki AKP iktidarıyla hizmetkar olmuştur. Ama bizler köylümüzü hizmetkar etmeyeceğiz aksine bizler köylümüze çiftçimize hizmetkar olmak için geliyoruz. Çiftçilerimiz, köylülerimizi kalkındırmak için yola çıktık. Allah’ın izni ile 7 Haziran akşamında sizler hizmetkar değil efendi olacaksınız. Bizler köylümüz ile çiftçilerimiz ile büyüyen bir Türkiye’yiyiz. AKP iktidarı ise köylümüzü ve çiftçilerimizi bitirmek için ellerinden geleni yapmışlardır. Ama artık köylümüz, çiftçimiz uyandı. Burada sizlere bir kere daha söz veriyorum ki bizler sadece seçimlerden seçime sizleri hatırlamayacağız. Bizler her zaman sizlerin yanında olacağız. Bugün burada bizlere destek veren tüm köylülerimize, tüm çiftçilerimize teşekkür ediyorum’’ şeklinde konuştu.

MHP Nevşehir 3. Sıra Milletvekili Adayı Mustafa Uğur ise köylümüz, çiftçimiz AKP iktidarıyla unutulmuş ve adeta batırılmıştır dedi. Uğur, ‘’ MHP iktidarı ile köylümüz, çiftçimiz kalkınacaklar. Bizler sizler için yola çıktık. Bizler MHP iktidarında köylümüzü ve çiftçimizi büyütmek ve onlara hizmetkar olmak için yola çıktık. Allah izin verirse 7 Haziran akşamında MHP iktidarı köylümüz ile çiftçimiz ile tüm Türkiye’ye buradan Nevşehir’den sesleneceğiz’’ diye konuştu. Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.